Jukl Karate Team | Jako tým jsme silnější
 Úvod   Kalendář   Tréninky   Soustředění   Galerie   Odkazy   Kontakt   
 Letní soustředění   Informační leták   Motorické testy   Historie soustředění   Z mého deníku 2009    Z mého deníku 2007   


XVI. JKT Letní soustředění KARATEDO 2022
Datum:  30. 7. - 6. 8. 2022       
Místo:  Chata Pláně | Světlá pod Ještědem


XV. JKT Letní soustředění KARATEDO 2021
Datum:  31. 7. - 7. 8. 2021      
Místo:  Chata Pláně | Světlá pod Ještědem


XIV. JKT Letní soustředění KARATEDO 2020
Datum:  1. 8. - 8. 8. 2020      
Místo:  Chata Pláně | Světlá pod Ještědem


XIII. JKT Letní soustředění KARATEDO 2019
Datum:  10. 8. - 17. 8. 2019      
Místo:  RZ Radost | Sedlice - Důl, Blatná


XII. JKT Letní soustředění KARATEDO 2018
Datum:  4. 8. - 11. 8. 2018      
Místo:  RZ Radost | Sedlice - Důl, Blatná


XI. JKT Letní soustředění KARATEDO 2017
Datum:  5. 8. - 12. 8. 2017      
Místo:  RS Blaník | Louňovice pod Blaníkem


X. JKT Letní soustředění KARATEDO 2016
Datum:  6. 8. - 13. 8. 2016      
Místo:  Chata Doubravka | Horní Sokolovec, Chotěboř


IX. JKT Letní soustředění KARATEDO 2015
Datum:  8. 8. - 15. 8. 2015      
Místo:  Chata Doubravka | Horní Sokolovec, Chotěboř


VIII. JKT Letní soustředění KARATEDO 2014
Datum:  9. 8. - 16. 8. 2014      
Místo:  Juniorcamp | Nové Město pod Smrkem


VII. JKT Letní soustředění KARATEDO 2013
Datum:  10. 8. - 17. 8. 2013      
Místo:  Juniorcamp | Nové Město pod Smrkem


VI. JKT Letní soustředění KARATEDO 2012
Datum:  11. 8. - 18. 8. 2012      
Místo:  Juniorcamp | Nové Město pod Smrkem

Tohle soustředění bylo jedno z nejpovedenějších, které jsem absolvoval, a to jsem jich absolvoval docela dost. Nejvíc mě uchvátilo cvičení s legendární zbraní Nunchaku. Hodně dobré bylo též cvičení sebeobranných technik, jako proti bodnutí nožem, škrcení atd. Taky se mi líbilo že jsme neběhali po celé dny ale jen tak přiměřeně, a zlepšení fyzické kondice bylo na stejno, jako kdyby jsme nedělali nic jiného než běh. Na soustředění jsme si zahráli pro nás novou a velmi chytlavou hru frisbee.
Večery jsme trávili při velmi zábavných hrách typu pantomima a hra na kukanou , při které nám Honza ukázal jak se to má správně dělat . Každopádně toto bylo velmi podařené soustředění s velmi dobrým kolektivem, a už se těším až pojedeme příští rok v podobném složení a na stejné místo znovu.

Rostislav Kuthan, 4.Kyu


V. JKT Letní soustředění KARATEDO 2011
Datum:  6. 8. - 13. 8. 2011      
Místo:  Juniorcamp | Nové Město pod Smrkem

Co se mi na letošním soustředění líbilo asi nejvíc, byla "kamarádská atmosféra". Co se týče tréninku, tak bylo v pohodě že jsme cvičili i venku, prostě jak to má bejt na soustředění, a taky akce typu "Smrk v 5 ráno" nebyla špatná, rozhodně dobrý rozptýlení . Nunchaku bylo dost dobrý, já bych se k tomu asi sám nedokopal, takže pohoda no a nakonec ta sebeobrana, to je bez komentáře (hlavně si to musíme zopakovat na tréninku).

Daniel Gospodinov, 1.Kyu


IV. JKT Letní soustředění KARATEDO 2010
Datum:  7. 8. - 14. 8. 2010      
Místo:  Juniorcamp | Nové Město pod Smrkem

Soustředění se mi líbilo už jen proto že jsem si mohl zasportovat v přírodě což je pro mě jako bývalého skauta dost pohoda, určitě je to lepší než trénink někde v Praze. Už jen proto že není jen 2 hodiny a člověk tréninku věnuje delší dobu a s větší pílí než by byl schopen vyvinout na "obyčejný" trénink. Byl jsem rád že jsem mohl jet na soustředění s takovýmto skvělým týmem jako je Jukl Karate Team.

Tomáš Trampota, 7.Kyu


III. JKT Letní soustředění KARATEDO 2009
Datum:  8. 8. - 21. 8. 2009      
Místo:  Juniorcamp | Nové Město pod Smrkem

Díky zkušenostem Senseie Jana Jukla bylo Letní soustředění Karatedo vyvážené a plně uspokojilo všechny cvičence. Program měl dopředu precizně připravený. Přesto jej dokázal flexibilně přizpůsobovat aktuálnímu počasí i cvičencům a jejich zdravotnímu stavu. Představil nám mnoho ze svého umění. Neprobíhala výuka pouze Karatedo. Dostalo se nám i základů Nunchaku, Boxu, Wing Chun Kung Fu, sebeobrany a mnoho dalšího. Díky přátelskému přístupu našeho mistra jsme se cítili jako na výletě s kamarády. Už teď se všichni těšíme na příští soustředění vedené opět pod taktovkou našeho milovaného mistra. Všechny Vás srdečně zveme do naší party.

Jitka Vlnasová, 7.Kyu


II. JKT Letní soustředění KARATEDO 2008
Datum:  9. 8. - 22. 8. 2008      
Místo:  Juniorcamp | Nové Město pod Smrkem

Na letošní soustředění jsem se celkem těšil z několik důvodů - poprvé jsem jel na soustředění na 14 dní a po druhé jsme jeli do JuniorCampu kde už to známe a kde jsme byli snad se vším spokojení... Celé soustředění uteklo dost rychle, protože bylo pořád co dělat a na nudu nezbýval moc čas. Asi nejvíc na mě zapůsobil ranní výběh na Smrk, kdy nás Honza vzbudil asi ve 4:50 a hurá nahoru na horu... Tam jsme koukli na východ Slunce z vrcholu rozhledny a pak zas běželi zpátky... Bylo to docela náročný, ale určitě to stálo za to... Vzhledem k tomu, že jsme měli k dispozici tělocvičnu tak ani počasí nehrálo moc velkou roli - když nebylo moc hezky, tak jsme cvičili uvnitř a když bylo pěkně tak jsme byli venku.... Prostě a jednoduše to vyšlo. Doufám, že příští soustředění se taky tak povede...!

Tomáš Kučera, 6.Kyu


I. JKT Letní soustředění KARATEDO 2007
Datum:  11. 8. - 24. 8. 2007      
Místo:  Juniorcamp | Nové Město pod Smrkem

Jak již je Vám známo koncem školního roku se udály změny v Karate klubu Mironet Praha, které nás konečně donutili jednat. A tím vznikl nový klub Jukl Karate Team, tím chci poděkovat „hlavě rodiny“, že zařídil všechno potřebné papírování. No a jak to tak v létě bývá vydali jsme se na soustředění a to už jen jako „Juklíci“. Letošní soustředění bylo dosti nabité, což dokazuje i moje tělíčko dobité. Ale neměnila bych. Děkuji všem, byli jste skvělí... drželi jsme jako tým a tak to má být. Děkuji Honzovi, za skvělou přípravu a vedení tréninků. Nemám co vytknout.

Lenka Stehnová, 1.Kyu