Hlavní stránka       Kontakt       Mapa webu       Návštěvní kniha       Facebook       You Tube       RSS 
 
    Úvod         Kalendář         Tréninky         Soustředění         Galerie         Odkazy         Kontakt     Jukl Karate Team, z.s.    
    Rok 2018         2017         2016         2015         2014         2013         2012         2011         2010         2009         2008         2007         
  Kalendář rok 2014
  Leden
  Únor
  Březen
  Duben
  Květen
  Červen
  Červenec
  Srpen
  Září
  Říjen
  Listopad
  Prosinec

Leden   2014

  11. - 12.01.  Karate 1 Premier League Paris  Paris, Francie 
  11.01.  Velká cena Trutnova     výsledky
  18. - 19.01.  Grand Prix Croatia  Samobor, Chorvatsko 
  19.01.  Open international de Wasquehal  Francie 
  19.01.  VI. Kesl Cup 2014  Praha 
  25.01.  1. kolo Ligy kumite týmů + 1.kolo NP seniorů  Trutnov  výsledky  liga

Nahoru ↑


Únor   2014

  01.02.  EDU-DO Cup  Tallinn, Estonsko 
  07. - 09.02.  ME dorostu a juniorů, U21 European Cup  Lisabon, Portugalsko  výsledky D/J  výsledky U21
  15. - 16.02.  International Asian WFSKO Karate Cup  Indie 
  15.02.  AMA Open International Karate Championships (WUKF)  Sheffield, England 
  15. - 16.02.  Školení rozhodčích ČSKe  Liberec 
  16.02.  2. kolo Ligy kumite týmů + 2.kolo NP seniorů  Liberec  výsledky - NP
  22. - 23.02.  Karate 1 Premier League - Durban  Jihoafrická republika 
  22.02.  1.kolo Národního poháru ČSKGr  Hodonín 
  22. - 01.03.  ZIMNÍ CAMP KARATE SK KESL RYU 2014  Radostín 

Nahoru ↑


Březen   2014

  01.03.  Tatami Karate Cup  Budaörs, Maďarsko 
  01. - 02.03.  Estonian Open  Talin, Estonsko 
  02.03.  2nd Open DE LA VILLE DE HERSTAL (WUKF)  Herstal, Belgie 
  02.03.  102 zápasů během 102 minut, IV. setkání bojovníků  Praha 
  08. - 09.03.  Karate 1 Premier League Dutch Open  Almere 
  08.03.  NP žáků, dorostu a juniorů - 1.kolo     výsledky
  08.03.  Rada Regentów  Zawadzkie, Polsko 
  08. - 09.03.  Open d'Orleans  Francie 
  15. - 16.03.  Karate 1 World Cup Thermana-Laško  Slovinsko 
  15. - 16.03.  Seminář karate - Ch. Pinna  Sofie, Bulharsko 
  15.03.  2.kolo Národního poháru ČSKGr  Hustopeče 
  15.03.  Grand Prix Žilina  Slovensko 
  21. - 23.03.  Turkish Open  Istanbul, Turecko 
  22.03.  Memoriál M. Šianského + 1.kolo ÚRP  Louny 
  22.03.  International Union Cup  Lvov, Ukrajina 
  22.03.  Letohradský jelínek 2014     výsledky
  23.03.  Super Enpi Karate Cup  Subotica, Srbsko 
  27. - 29.03.  MALTA OPEN 2014 (WUKF)  Malta 
  29.03.  Finále Ligy kumite týmů + MČR seniorů a Masters  Ústí nad Labem  výsledky - MČR
  29.03.  Gazi Baba Open  Skopje, Makedonie  výsledky
  30.03.  Grand Prix d'Italia  Desio, Itálie 

Nahoru ↑


Duben   2014

  04. - 06.04.  Mistrovství světa WSKU  Priština, Kosovo 
  05.04.  Ippon Cup  Norimberk, Německo 
  05. - 06.04.  Seminář karate - L. Šíma (5.DAN)  Litvínov 
  06.04.  1.kolo otevřené soutěže družstev žáků  Ústí nad Labem 
  12.04.  Pohár nadějí  Česká Lípa  výsledky
  12.04.  Vamberecký lvíček  Vamberk  výsledky
  12.04.  Portugal Open    
  13.04.  IV. Velká Cena Prahy ČABK 2014 (dorostenci, junioři, senioři, masters)  Praha 
  13.04.  Grand Prix Slovakia  Bratislava, Slovensko 
  17. - 20.04.  Ozawa Cup  Las Vegas, USA 
  18. - 20.04.  Sparing Camp 3  České Budějovice 
  19.04.  Ústecký regionální pohár - 2.kolo - otevřený turnaj  Česká Lípa 
  19. - 20.04.  Seminář s Nobuakim Kanazawou  Hradec Králové 
  26. - 27.04.  XV. Grand Prix Hradec Králové  Hradec Králové  výsledky

Nahoru ↑


Květen   2014

  02. - 04.05.  ME seniorů 2014  Tampere, Finsko 
  03.05.  Otevřené mistrovství Moravy a Slezska  Jeseník  výsledky
  03.05.  Eurocup  Mittersill, Rakousko 
  04.05.  ENGLISH OPEN 2014 KARATE CHAMPIONSHIPS II (WUKF)  London 
  04.05.  Přebor Prahy 2014 (otevřená soutěž 8.+7.Kyu a masters pro ČSKe)  Praha 
  04.05.  Karate Kid Cup  České Budějovice 
  08. - 11.05.  Gasshuku  Havlíčkův Brod 
  09. - 11.05.  Karate European Championship  Drážďany, Německo 
  10.05.  Wakizaši Cup  Nymburk  výsledky
  10.05.  Solrod Karate Open 2014 (WUKF)  Copenhagen, Denmark 
  10.05.  Mistrovství České republiky ČSKGr  Brno 
  11.05.  2.kolo otevřené soutěže družstev žáků  Ústí nad Labem 
  14. - 17.05.  Panamerické mistrovství seniorů  Isla Margaritta, Venezuela 
  17.05.  3rd Galga-SZAC Cup - International Karate Championships (WUKF)  Kartal, Hungary 
  17.05.  Akademické mistrovství ČR  Brno  výsledky
  17. - 18.05.  Kyiv Open  Kyjev, Ukrajina 
  17.05.  Rotterdam Cup  Rotterdam, Nizozemsko 
  17. - 18.05.  Školení a doškolení trenérů III.třídy VčSKe  Hradec Králové 
  17. - 18.05.  Caspian Cup  Baku, Ázerbájdžán 
  17.05.  Seminář kata - I. Keslová (5.DAN)  Nymburk 
  17.05.  Seminář kata - T. Dvořák  (Pardubice 
  18.05.  Seminář kumite - P. Peceková  Pardubice 
  24.05.  Grand Prix Ústí nad Labem  Ústí nad Labem  výsledky
  24.05.  3 Borders Open  Kelmis, Belgie 
  24. - 25.05.  European FSKA Championships  Poznań, Polsko 
  29. - 01.06.  International 10-21 Randori  Rimbach, Německo 
  31.05.  15. ročník poháru ke dni dětí  Chodov 
  31.05.  Basler Open  Švýcarsko  výsledky
  31. - 01.06.  Školení trenérů ČSKe - 1. část  Nymburk 

Nahoru ↑


Červen   2014

  01.06.  Finále otevřené soutěže družstev žáků  Ústí nad Labem 
  07.06.  NP žáků a dorostu - 2.kolo + Liga kumite týmů dorostu 2014/2015 - 1.kolo     výsledky
  07. - 08.06.  Mistrovství Evropy regionů  Izmir, Turecko 
  11. - 16.06.  4th EUROPEAN CHAMPIONSHIPS ALL AGES - WUKF  Verona, Italy 
  14.06.  Krajské přebory ÚKSKe - otevřený turnaj  Ústí nad Labem 
  14.06.  GP Slovakia of Youth  Bratislava, Slovensko 
  15.06.  Mistrovství ČR SKIF  Hradec Králové 
  15.06.  Krajské přebory Středočeského svazu karate (+ otevřená soutěž nižších stupňů)  Česká Lípa 
  19. - 22.06.  Mistrovství Asie dorostu, juniorů a U21  Kuala Lumpur, Malajsie 
  19. - 22.06.  Akademické mistrovství světa  Bar, Černá Hora  výsledky
  21. - 22.06.  Escaldes Karate Open  Andora 
  28. - 12.07.  LETNÍ CAMP KARATE SK KESL RYU  Radostín 
  30. - 06.07.  WKF Training Camp & Karate1 Youth World Cup    

Nahoru ↑


Červenec   2014

  03. - 06.07.  Karate Lions Pardubice Mini Camp  Seč 
  03. - 06.07.  Seminář s Christophem Pinnou  Senigallia, Itálie)  
  26. - 03.08.  Czech National Youth Karate Camp  Drahonín 

Nahoru ↑


Srpen   2014

  01. - 03.08.  Soustředění SKIF CZ    
  09. - 16.08.  Letní soustředění KARATEDO (Jukl Karate Team)     Nové Město pod Smrkem 
  12. - 17.08.  Mistrovství Afriky seniorů   Dakar, Senegal 
  22. - 31.08.  Czech National Camp  Jizerka 
  22. - 31.08.  SAN BENEDETTO 2014  Itálie 
  28. - 30.08.  Panamerické mistrovství dorostu a juniorů  Lima, Peru 
  28. - 30.08.  Karate Lions Pardubice Profi Camp  Pardubice 
  30. - 31.08.  Karate 1 Premier League - Okinawa  Japonsko 

Nahoru ↑


Září   2014

  06. - 07.09.  Karate 1 Premier League - Istanbul  Turecko 
  12. - 14.09.  Mistrovství Oceánie  Fidži 
  12. - 14.09.  Mistrovství Evropy karate Goju-ryu  Oděsa, Ukrajina 
  13. - 14.09.  Mediterranean Senior Championships  Černá Hora 
  13. - 14.09.  Bohemia Open  České Budějovice 
  14.09.  3rd ESKO Annual Open Karate Championship 2014 (WUKF)  Sri Lanka 
  20. - 21.09.  5th EUROPEAN CHAMPIONS CUP (WUKF)  Cluj-Napoca, Romania 
  20. - 21.09.  Budapest Open  Maďarsko 
  20.09.  3. ročník Memoriálu Ing. Jiřího Fuchse  Praha 
  27.09.  Shotokan Cup  Vamberk 
  27.09.  GBV BUDOCUP (WUKF)  Brake, Germany 
  27. - 28.09.  Karate 1 Premier League - Hanau  Německo 
  27.09.  Bihor Open  Oradea, Rumunsko 
  27.09.  GP Brno    

Nahoru ↑


Říjen   2014

  02. - 04.10.  Asian Games  Incheon, Korea 
  03. - 04.10.  Seminář s Dannym Hazanem  Praha 
  03. - 05.10.  European Shotokan Championships WSKU  Tirana, Albánie 
  04. - 05.10.  Croatia Open  Rijeka, Chorvatsko 
  04.10.  Liga juniorů a seniorů + NP juniorů a seniorů    
  11.10.  Grand Prix North Bohemia  Ústí nad Labem 
  11. - 12.10.  Seminář kata - I. Keslová (5.DAN)  Nymburk 
  11. - 12.10.  Karate 1 Premier League - Salzburg  Rakousko 
  12.10.  GB OPEN KARATE CHAMPIONSHIPS 2014 (WUKF)  England 
  15. - 20.10.  5th WORLD CHAMPIONSHIPS FOR CHILDREN, CADETS AND JUNIORS - WUKF  Szczecin, Poland 
  16. - 19.10.  1st International S.K.I.E.F. and S.K.I.F. Seminar Europe 2014  Ruše, Slovinsko 
  18. - 19.10.  Euro Grand Prix Pilsen  Plzeň 
  21. - 22.10.  Seminář SKIF s Manabu Murakamim  Hradec Králové 
  25.10.  Liga juniorů a seniorů + NP juniorů a seniorů   
  25.10.  Maribor Open  Slovinsko 
  26.10.  Liberecký pohár   
  26.10.  Avas Cup  Miskolc, Maďarsko 

Nahoru ↑


Listopad   2014

  01.11.  Trutnovský dráček  Trutnov 
  01.11.  Shin-Gi-Tai Open 2014  Havlíčkův Brod 
  01.11.  Seminář karate - H. C. Madani (8.DAN)  České Budějovice 
  02.11.  V. Otevřené Mezinárodní Mistrovství České Republiky ČABK 2014  Praha 
  02.11.  THE INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF THE CZECH REPUBLIC 2014
(CHILDREN, CADETS, JUNIORS, SENIORS, VETERANS)
  Prague 
  02.11.  SCOTTISH KARATE ALLIANCE - INTERNATIONAL OPEN (WUKF)  Scotland 
  05. - 09.11.  MS seniorů  Brémy, Německo 
  08.11.  Liga dorostu + NP žactva a dorostu  Havířov 
  08. - 09.11.  Seminář SKIF se shihanem Masaru Miurou  Slané 
  14. - 16.11.  Venice Cup  Benátky, Itálie 
  15.11.  Generali Cup  Ústí nad Orlicí 
  15.11.  NÁBOROVÁ a PREZENTAČNÍ soutěž v karate školních dětí  Nymburk 
  15.11.  Grand Prix Ostrava  Ostrava 
  15.11.  Tiger Way  Kaunas, Litva 
  15. - 16.11.  SARDINIA OPEN CUP 2014  Italy 
  22.11.  Vánoční cena Mladé Boleslavi  Mladá Boleslav 
  22.11.  Seminář karate - Rajeev Sinha  Česká Lípa 
  22.11.  Ljubljana Open  Slovinsko 
  23.11.  Eurocup Istria  Poreč, Chorvatsko 
  28. - 30.11.  Gasshuku Igea Marina    
  29.11.  Mistrovství ČR FSKA  Česká Lípa 
  29.11.  Vánoční cena města Chodov     Chodov 
  29. - 30.11.  Školení trenérů ČSKe - 2. část  Brno 

Nahoru ↑


Prosinec   2014

  03.12.  VI. JKT mikulášský turnaj 2014  Praha 
  06.12.  Lviv Open  Lvov, Ukrajina 
  06.12.  IX. Noc Mistrů - ME Evropské Unie Bojových Sportů  Praha 
  07.12.  Mistrovství ČR žactva, dorostu a juniorů  České Budějovice 
  13.12.  Vánoční pohár mládeže  Ústí n.L. 
  13.12.  Karate Lions Cup  Pardubice 
  14. - 16.12.  Venice Cup  Benátky, Itálie 
  19. - 21.  Marmara Cup  Istanbul, Turecko 
  21.12.  Festo di Natale  Baruccana, Itálie 

Nahoru ↑