Hlavní stránka       Kontakt       Mapa webu       Návštěvní kniha       Facebook       You Tube       RSS 
 
    Úvod         Kalendář         Tréninky         Soustředění         Galerie         Odkazy         Kontakt     Jukl Karate Team, z.s.    
    Rok 2018         2017         2016         2015         2014         2013         2012         2011         2010         2009         2008         2007         
  Kalendář rok 2013
  Leden
  Únor
  Březen
  Duben
  Květen
  Červen
  Červenec
  Srpen
  Září
  Říjen
  Listopad
  Prosinec

Leden   2013

  12.01.  1.kolo Ligy karate + 1.kolo NP seniorů  Ústí n.L.  liga   NP
  19. - 20.01.  Karate1 Premier League - Paris  Paříž, Francie  výsledky
  19.01.  Champions Cup  Hard, Rakousko 
  19.01.  Austrian Karate Championscup  Hard, Rakousko 
  19. - 20.01.  22. Karate Grand Prix Croatia   přihláška  Samobor, Chorvatsko 
  21. - 23.01.  Escaldes Karate Open  Engordany, Andorra 
  26.01.  Memoriál Michala Bozogáňa  Košice, Slovensko 
  26. - 27.01.  Seminář s Christophem Pinnou  Telč 
  27.01.  V. Kesl Cup 2013   přihláška  Praha 
  27.01.  Open international de Wasquehal  Francie 
  27.01.  Velká cena Trutnova     výsledky

Nahoru ↑


Únor   2013

  02.02.  EDU-DO Cup  Tallinn, Estonsko 
  08. - 10.02.  40th EKF Junior & Cadet Championships & 5th -21 Cup  Konya, Turecko  výsledky
  15. - 16.02.  Školení rozhodčích ČSKGr  Hodonín 
  16.02.  Ruše Cup 2013 - SKIF  Ruše, Slovinsko 
  16.02.  NP Goju-ryu - 1.kolo  Hodonín 
  16.02.  Ústecký regionální pohár 2013 - 1.kolo  Česká Lípa 
  22. - 24.02.  Povinné školení rozhodčích ČSKe  České Budějovice 
  23.02.  2.kolo Ligy karate + 2.kolo NP seniorů  České Budějovice  výsledky - NP
  23. - 24.02.  5.SWISS KARATE OPEN Memorial “CLAUDE SITTINGER”  Curych, Švýcarsko 
  23. - 24.02.  Seminář karate - Christophe Pinna  Szczecin, Polsko 
  23.02.  Banzai Cup  Arad, Rumunsko 
  23. - 02.03.  ZIMNÍ CAMP KARATE SK KESL RYU 2013  Radostín 

Nahoru ↑


Březen   2013

  02. - 03.03.  9th Harasuto World Cup - CEKL  Lodž, Polsko 
  02. - 03.03.  Estonian Open  Talin, Estonsko 
  09. - 10.03.  Karate1 Premier League - Dordrecht  Dordrecht, Nizozemsko  výsledky
  16. - 17.03.  Karate1 World Cup - Lasko  Laško, Slovinsko 
  16.03.  Funakoshi Cup  Wrocław, Polsko 
  16.03.  Nikon Open  Sofia, Bulharsko 
  16.03.  Cro Cup  Nedelišće, Chorvatsko 
  16.03.  NP Goju Ryu - 2.kolo  Hustopeče  výsledky
  16.03.  Pohár mládeže ČABK   přihláška  Praha  výsledky
  17.03.  102 zápasů během 102 minut, III. setkání bojovníků  Praha 
  17.03.  Seminář karate - K. Funakoshi, E. Tulejová  Wrocław, Polsko 
  17.03.  GP Žilina  Slovensko 
  17.03.  Kup Jadrana 2013  Split, Croatia 
  23. - 24.03.  Swedish Karate Open  Malmö, Švédsko 
  23.03.  Memoriál M.Šianského + 2.kolo Ústeckého regionálního poháru  Louny  výsledky
  23.03.  Seminář karate - S. Campari (6.DAN)  Ledeč nad Sázavou 
  23. - 24.03.  Seminář karate - Christophe Pinna  Sofia, Bulharsko 
  23. - 24.03.  Grand Prix d'Italia  Desio, Itálie 
  23. - 24.03.  Seminář Rafael Aghayev  České Budějovice 
  23. - 24.03.  Seminář Masaru Miura  Slaný 
  24.03.  Super Enpi Karate Cup  Subotica, Srbsko 
  30. - 31.03.  Balkan Karate Championships  Kragujevac, Srbsko 
  30. - 31.03.  Spain Master Camp  Španělsko 
  30.03.  Vamberecký lvíček  Vamberk  výsledky
  30. - 31.03.  Baltic States Championships  Siauliai, Litva 
  31.03.  MČR seniorů + finále Ligy karate kumite družstev  Hradec Králové  výsledky - MČR   Liga

Nahoru ↑


Duben   2013

  05. - 07.04.  World Shotokan Karate Championships  Istanbul, Turecko  výsledky
  05. - 07.04.  Sparing-kumite Camp  České Budějovice 
  06.04.  18. Internationaler Karate Krokoyama-Cup  Koblenz, Německo 
  06. - 07.04.  Karate a Taichi V.Liška a P.Beneš  Čáslav 
  06. - 07.04.  Seminář Okinawa shorin ryu s Janem Kopeckým  Litomyšl 
  13. - 14.04.  Karate1 Premier League - Tyumen  Ťumeň, Rusko 
  13.04.  Pohár Nadějí  Nový Bor  výsledky
  13. - 14.04.  Challenge Cup  Illičivsk, Ukrajina 
  13.04.  Národní pohár mládeže - 1.kolo  Česká Lípa  výsledky
  13. - 14.04.  Seminář s Nobuakim Kanazawou  Ruše, Slovinsko 
  13.04.  Gazi Baba Open  Skopje, Makedonie 
  19. - 21.04.  Open D´Italia  Biella, Itálie 
  20.04.  VC Nymburka     výsledky
  20.04.  6. International tournament SKIF  Giaveno, Itálie 
  20. - 21.04.  Seminář karate s Nobuakim Kanazawou  Hradec Králové 
  21.04.  MČR Goju Ryu  Brno  výsledky
  21.04.  Chernivtsi Open  Chernivtsi, Ukrajina 
  26. - 28.04.  Soustředění reprezentace ČSKe - KATA a KUMITE  Jablonec nad Nisou 
  27. - 28.04.  XIV. Grand Prix Hradec Králové   přihlašování  Hradec Králové  výsledky

Nahoru ↑


Květen   2013

  04.05.  Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska  Jeseník 
  04.05.  Euro Cup  Mittersill, Rakousko 
  10. - 12.05.  ME seniorů 2013  Budapešť, Maďarsko 
  10. - 12.05.  International Kanazawa Cup + Courses with kancho Nobuaki Kanazawa  Arzamas, Rusko 
  11.05.  Wakizaši Cup  Nymburk 
  11.05.  8. ročník semináře SKIF s anglickými instruktory  Děčín 
  18.05.  Postojna Open  Postojna, Slovinsko 
  19.05.  Přebor Prahy 2013   přihláška PSKe   přihláška ČSKe  Praha 
  19.05.  Kyiv Open  Kyjev, Ukrajina 
  19.05.  3 Borders Open  Kelmis, Belgie 
  24. - 26.05.  ME EGKF  Rakousko 
  25. - 26.05.  Grand Prix Ústí nad Labem    
  25. - 26.05.  Seminář s Takeji Ogawou  Hlinsko 
  25. - 26.05.  Seminář karate - J.Mottram, C.Gruener, A.Sell  Cieszyn, Polsko 
  25.05.  WW Cup  Puderbach, Německo 
  26.05.  PN Cup  Pordenone, Itálie 

Nahoru ↑


Červen   2013

  01. - 02.06.  1.část školení trenérů ČSKe  České Budějovice 
  01. - 02.06.  Open Cup Tigrenok  Oděsa, Ukrajina 
  01.06.  Krajské přebory Středočeského svazu karate    
  01.06.  Pohár ke dni dětí  Chodov 
  01. - 02.06.  Seminář a zkoušky s T.Ogawou  Mladá Boleslav, Kladno 
  02.06.  Velká Cena Prahy ČABK 2013   přihláška  Praha 
  02.06.  Školení rozhodčích kata  České Budějovice 
  05. - 09.06.  5. Mistrovství Světa WUKF (Senioři + Masters)  Bukurešť 
  08. - 09.06.  Milon-Cup 2013  Bettembourg, Lucembursko 
  08.06.  Národní pohár mládeže - 2.kolo  Lovosice 
  08.06.  Ledečský pohár v karate   pravidla  Ledeč nad Sázavou 
  08.06.  Májový pohár  Lovosice 
  09.06.  Mistrovství ČR SKIF  Hradec Králové 
  11.06.  Setkání s VV ČSKe  Praha 
  13.06.  Akademické mistrovství ČR  Praha 
  14. - 16.06.  Uzbekistan Open  Taškent, Uzbekistán 
  14. - 23.06.  SAN BENEDETTO 2013  San Benedetto 
  15.06.  Krajský přebor  Ústí n.L. 
  15.06.  Karate Grand Prix Brno  Brno 
  15. - 16.06.  Seminář Okinawa shorin ryu a Okinawa kobudo  Praha 
  21. - 23.06.  Sakarya Open  Turecko 
  21. - 26.06.  Escaldes Open  Andora 
  22. - 23.06.  Karate1 Premier League - Jakarta  Džakarta, Indonésie 
  29. - 06.07.  Letní tábor karate  Jinolice 
  29. - 13.07.  LETNÍ CAMP KARATE SK KESL RYU I - 2013  Radostín 

Nahoru ↑


Červenec   2013

  01. - 07.07.  Karate1 Youth World Cup - Corfu  Korfu, Řecko 
  03. - 07.07.  Letní soustředění karate  Luhačovice 
  04. - 07.07.  Seminář s Christophem Pinnou  Senigallia, Itálie 
  04. - 07.07.  Seminář ČFOKK  Havlíčkův Brod 
  04. - 07.07.  Seminář ČFOKK  Havlíčkův Brod 
  06.07.  Letní seminář "KATA 2013"  Radostín 
  06.07.  Ippon Cup  Norimberk, Německo 
  14. - 19.07.  C.S.K.U. karate camp  Nečtiny 
  17. - 21.07.  Summer karate camp S.K.I.F.   přihláška  Izola, Slovinsko 
  19. - 21.07.  International Karate Training Camp  Kent, Anglie 
  19. - 21.07.  6th European University Karate Championship  Budapešť, Maďarsko 
  27. - 03.08.  Czech National Youth Karate Camp  Drahonín 

Nahoru ↑


Srpen   2013

  10. - 17.08.  Letní soustředění Karatedo - Jukl Karate Team     Nové Mesto p. Smrkem 
  23. - 01.09.  Letní Camp Jizerka       
  24. - 25.08.  Karate1 Premier League - Busan  Busan, Jižní Korea 
  31. - 01.09.  Basler Open  Basilej, Švýcarsko 
  31. - 01.09.  Finnish Open  Tampere, Finsko 

Nahoru ↑


Září   2013

  07. - 08.09.  Karate1 Premier League - Istanbul  Istanbul, Turecko 
  10. - 15.09.  2nd World Goju-Ryu Championship  Senior, Junior, Cadete 
  14.09.  SPARING DAY  Chodov 
  14. - 15.09.  Budapest Open  Maďarsko 
  15.09.  Pohár talentované mládeže  Ústí n.L. 
  21. - 22.09.  Karate1 Premier League - Frankfurt/Hanau  Frankfurt/Hanau, Německo 
  21.09.  Memoriál Ing. Jiřího Fuchse  Praha  výsledky
  28. - 29.09.  EGP Plzeň     výsledky
  28. - 29.09.  Black Sea Cup  Oděsa, Ukrajina 

Nahoru ↑


Říjen   2013

  04. - 06.10.  European Championship WSKU  Bursa, Turecko 
  05.10.  Shotokan Cup  Choceň  výsledky
  12. - 13.10.  Karate1 World Cup - Athen 2013  Atény, Řecko 
  12.10.  Grand Prix Northbohemia 2013  Ústí n.L.  výsledky
  12.10.  Bihor Open   přihláška  Oradea, Rumunsko 
  19.10.  Liberecký pohár   
  19. - 20.10.  Seminář s M.Murakamim  Százhalombatta, Maďarsko 
  26.10.  Silesia Cup  Odry  výsledky
  26.10.  Karate Cup Sittard  Nizozemsko 
  26. - 28.10.  LUCA VALDESI – seminář v ČR    
  27.10.  Bohemia Open  České Budějovice  výsledky

Nahoru ↑


Listopad   2013

  02.11.  SEMINÁŘ KARATE - KATA SHOTOKAN 2013  Praha 
  02.11.  Školení trenérů III.třídy PSKe  Praha 
  02.11.  Trutnovský dráček  Trutnov 
  02.11.  Seminář karate - Silvio Campari (6.DAN)  Ledeč nad Sázavou 
  03.11.  SEMINÁŘ KATA (HEIAN)  Chodov 
  02. - 03.11.  2.část školení trenérů ČSKe    
  07. - 10.11.  MS dorostu a juniorů, Světový pohár U21  Guadalajara, Španělsko 
  09.11.  Tiger Way  Kaunas, Litva 
  09. - 10.10.  Seminář SKIF s Masaru Miurou  Slaný 
  16.11.  Národní pohár mládeže - 3.kolo  Praha 
  16.11.  Generali Cup  Ústí nad Orlicí 
  16.11.  Eurocup Istria  Poreč, Chorvatsko 
  17.11.  Mezinárodní Mistrovství ČR mládeže a dospělých ČABK 2013  Praha 
  22. - 23.11.  Seminář karate - Carlo Fugazza (8.DAN)  Eberswalde, Německo 
  23.11.  20. Vánoční cena Mladé Boleslavi    
  23.11.  Cuprum Cup  Legnica, Polsko 
  30.11.  VC Chodov  Chodov 
  30.11.  MČR FSKA  Česká Lípa 
  30.11.  Krajský přebor JmSKe  Brno 

Nahoru ↑


Prosinec   2013

  07. - 08.12.  Mistrovství ČR mládeže  Havířov 
  08.12.  Lviv Open  Lvov, Ukrajina 
  08.12.  Kachikan Cup  Nitra, Slovensko 
  13.12.  SEMINÁŘ - GRAND MASTER DANNY HAZAN 9th DAN  Praha 
  014.12.  Mistrovství Evropy EUBS  Praha 
  14.12.  VIII. Noc Mistrů  Praha 
  14.12.  Vánoční pohár nadějí  Ústí n.L. 
  14.12.  Trbovlje Open  Slovinsko 
  15.12.  Vánoční pohár talentů  Ústí n.L. 
  15.12.  Festo di Natale  Desio, Itálie 

Nahoru ↑