Hlavní stránka       Kontakt       Mapa webu       Návštěvní kniha       Facebook       You Tube       RSS 
 
    Úvod         Kalendář         Tréninky         Soustředění         Galerie         Odkazy         Kontakt     Jukl Karate Team, z.s.    
    Rok 2018         2017         2016         2015         2014         2013         2012         2011         2010         2009         2008         2007         
  Kalendář rok 2012
  Leden
  Únor
  Březen
  Duben
  Květen
  Červen
  Červenec
  Srpen
  Září
  Říjen
  Listopad
  Prosinec

Leden   2012

  14. - 15.01.  Premier League / Karate 1  Paříž, Francie  výsledky
  15.01.  Vamberecký lvíček  Vamberk  výsledky
  20. - 21.01.  Seminář rozhodčích - nová pravidla  Ústí n.L. 
  21.01.  1.kolo Ligy karate kumite družstev + NP seniorů  Ústí n.L.  NP - výsledky
  21. - 22.01.  Grand Prix Croatia   přihláška  Samobor, Chorvatsko  výsledky
  21. - 22.01.  Seminář pro rozhodčí a kouče  Samobor, Chorvatsko 
  22.01.  Open International de Wasquehal  Francie  výsledky
  27.01.  Valna hromada PSKe  Praha 
  27. - 29.01.  Soustředění reprezentace ČSKe Jablonec n.N. / Hustopeče u Brna 
  28.01.  Memorial Michala Bozogáňa   přihláška  Košice, Slovensko  výsledky
  28.01.  SEMINÁŘ KARATE KATA - KUMITE  Praha 
  28.01.  Školení trenéru karate III. třídy PSKe a ČABK   přihláška  Praha 
  29.01.  IV. Kesl Cup 2012   přihláška   (WKF - WUKF / PSKe - ČABK)  Praha  výsledky
  29.01.  Kharkov Open Charkov, Ukrajina 

Nahoru ↑


Únor   2012

  04.02.  102 zápasů během 102 minut, II. setkání bojovníků    Praha 
  04. - 05.02.  Funakoshi Cup  Bombaj, Indie 
  04.02.  Edu-do Cup    Talin, Estonsko  výsledky
  04.02.  Školení rozhodčích, trenérů i závodníků v souvislosti se změnou pravidel    Hradec Králové 
  04.02.  Karate Kid Cup    České Budějovice 
  05.02.  Zvolen Cup    Zvolen, Slovensko  výsledky
  10. - 12.02.  ME kadetů a juniorů a -21  Baku, Ázerbajdžán  výsl. 1  výsl. 2
  11.02.  International Karate Tournament Sretenje  Aranđelovac, Srbsko 
  18.02.  2.kolo Ligy karate kumite družstev + NP seniorů  Odry  výsledky
  18.02.  Baltic States Championships  Panevežys, Litva 
  24. - 26.02.  Seminář kumite - C.Pinna  Szczecin, Polsko 
  25.02.  Ústecký regionální pohár - 1.kolo  Ústí nad Labem 
  25.02.  Letohradský jelínek - Turnaj karate pro děti  Letohrad  výsledky
  25.02.  Open International de Marrakech  Marrákeš, Maroko 
  25.02.  TK Open  Bosna a Hercegovina  výsledky
  25.02.  Národní pohár ČSGr - 1.kolo  Ostrava  výsledky
  25.02.  Školení rozhodčích VčSKe  Jablonné nad Orlicí 
  25. - 03.03.  ZIMNÍ CAMP KARATE SK KESL RYU  Radostín 
  26.02.  Seminář s Janem Tučkem  Hlinsko 

Nahoru ↑


Březen   2012

  03. - 04.03.  Harasuto Cup  Lodz, Polsko  výsledky
  03. - 04.03.  Estonian Open  Tallinn, Estonsko  výsledky
  04.03.  Velká cena Trutnova     výsledky
  04.03.  UMA III English Open Junior and Cadet Karate Championships    
  05.03.  4th International 3 Borders Open (WUKF)  Belgium 
  10.03.  Seminář Karate  Kladno 
  10. - 11.03.  Karate 1 Premier League - Dutch  Dordrecht, Nizozemsko  výsledky
  10.03.  Malta Karate Open  Dingli, Malta 
  10.03.  Styrian Open  Fürstenfeld, Rakousko 
  11.03.  Seminář kumite - Jose Luis Guanchez  České Budějovice 
  16. - 18.03.  Školení rozhodčích ČSKe  Ústí nad Labem 
  17.03.  CRO CUP  Nedelišće, Chorvatsko 
  17.03.  Baltic States Championships  Šiauliai, Litva 
  17.03.  Seven Samurai Cup  Kišiněv, Moldavsko 
  18.03.  Finále Ligy karate kumite družstev  Ústí nad Labem 
  23. - 25.03.  W.S.K.U. - World Shotokan Karate Championships  Istanbul, Turecko  výsledky
  23. - 25.03.  VII. SEMINÁŘ OKINAWSKÉHO KARATE A KOBUDA  Sokolov 
  23. - 26.03.  Seminář karate - A.O.Seba (8.DAN)  Oděsa, Ukrajina 
  24.03.  Irish International Karate Open (WUKF)  Ireland 
  24. - 25.03.  International Grand Prix Italia  Desio, Itálie 
  24.03.  Národní pohár ČSGr - 2.kolo  Hustopeče  výsledky
  24.03.  Grand Prix Žilina  Žilina, Slovensko 
  24.03.  Rada Regentów  Zawadzkie, Polsko 
  25.03.  Super Enpi Karate Cup  Subotica, Srbsko 
  25.03.  SEMINÁŘ KUMITE S PETROU PECEKOVOU  Praha 
  31. - 01.04.  Italian Open  Milán, Itálie 
  31.03.  Memoriál M.Šianského + Ústecký regionální pohár - 2.kolo  Louny  výsledky
  31.03.  Funakoshi Cup  Wrocław, Polsko 
  31.03.  Traditional Golden Belt Čačak  Čačak, Srbsko 

Nahoru ↑


Duben   2012

  01.04.  Karate Kup Oslobodenje  Sarajevo, B. a H. 
  01.04.  Fudzi Cup & Cup of coach  Riga, Lotyšsko 
  07. - 08.04.  Int. tournament on karate WKF "Challenge Cup"  Illichevsk, Ukrajina 
  07.04.  Mistrovství ČR seniorů  České Budějovice  výsledky
  08.04.  Karate Kid Cup  Český Krumlov 
  14.04.  Velká Cena Prahy ČABK 2012 (dorost, senioři, masters)   přihláška   plakát     Praha 
  14.04.  Pohár nadějí  Nový Bor  výsledky
  14.04.  Krokoyama Cup  Koblenz, Německo  výsledky
  14. - 15.04.  International Bosphorous Karate Tournament  Istanbul, Turecko 
  14. - 15.04.  Seminář SKIF Nobuaki Kanazawa  Ruše, Slovinsko 
  15.04.  Grand Prix Slovakia  Bratislava 
  21. - 22.04.  AAU/USA Karate International Championships 2012  Chicago 
  21. - 22.04.  XIII. Grand Prix Hradec Králové  Hradec Králové  výsledky
  28.04.  Velká cena Nymburka  Nymburk  výsledky
  28.04.  XVI. SLOVAKIA OPEN  Stupava 
  28.04.  7. rocník semináre SKIF s anglickými instruktory  Plzeň 
  28. - 29.04.  Seminář s T.Ogawou  Hlinsko 
  29.04.  Chernivtsi Open  Chernivtsi, Ukrajina 
  29.04.  Mistrovství ČR ČSGr  Brno  výsledky

Nahoru ↑


Květen   2012

  04. - 06.05.  Seminář pro závodníky a trenéry s A.O.Sebou  Jablonec n.N. 
  04. - 06.05.  Soustředění Reprezentace ČSKe - KUMITE  Jablonec n.N. 
  05.05.  Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska  Jeseník  výsledky
  05.05.  International 3 Borders Open  Kelmis, Belgie 
  05. - 06.05.  11th „Central Europe Open”  Bydgoszcz, Polsko 
  05. - 06.05.  Open de Luxembourg  Differdange, Lucembursko 
  05.05.  Kup Sv.Duje   přihláška  Split, Chorvatsko 
  06.05.  Májový pohár   přihláška  Lovosice  výsledky
  06.05.  Soustředění Reprezentace ČSKe - KATA  Hustopeče 
  10. - 11.05.  Seminář SKIF s Nobuakim Kanazawou  Arzamas, Rusko 
  11. - 13.05.  ME seniorů  Tenerife, Španělsko  výsledky
  12.05.  WW Cup  Puderbach, Německo 
  12.05.  Wakizaši Cup  Nymburk  výsledky
  12. - 13.05.  Kurz tradičního WadoRyu  Praha 
  12. - 13.05.  Open Championship SKIF Russia  Arzamas, Rusko 
  18. - 20.05.  Školení a doškolení trenérů III. třídy ČSKGr  Hustopeče u Brna 
  19.05.  Postojna Open  Postojna, Slovinsko 
  19.05.  XX. International Polish Cup  Brzeg Dolny, Polsko 
  19. - 20.05.  Seminář karate - kata (J. Mottram), kumite (C. Grüner)  Cieszyn, Polsko 
  20.05.  Kyiv Open Cup  Kyjev, Ukrajina 
  20.05.  Přebor Prahy 2012 (kategorie PSKe i ČSKe)   Přihláška - PSKe   Přihláška - ČSKe    Praha  výsledky
  26.05.  Grand Prix Ústí nad Labem  Ústí nad Labem  výsledky
  26.05.  Ledečský pohár  Ledeč nad Sázavou 
  27.05.  PN Cup   přihláška  Pordenone, Itálie 
  30. - 03.06.  4th European Seniors and Veterans WUKF  Glasgow / Scotland  výsledky

Nahoru ↑


Červen   2012

  02. - 03.06.  Mezinárodní seminář Okinawa Shorin-Ryu Karate & Kobudo   přihláška  Havlíčkův Brod 
  02. - 03.06.  Int. tournament on karate WKF “Tigrenok”  Odessa, Ukrajina 
  02. - 03.06.  1.část školení trenérů II. a III. třídy ČSKe  Č.Budějovice 
  02. - 03.06.  London Open  Londýn, Anglie 
  03.06.  Roda Cup  Bělehrad, Srbsko 
  09. - 10.06.  ME regionů  Moskva, Rusko 
  09.06.  Evropský pohár mládeže  Bratislava, Slovensko 
  09.06.  Krajské přebory Středočeského svazu karate
+ otevřená soutěž pro žactvo a mládež 8.-7.kyu
  Česká Lípa 
  09.06.  Karate Grand Prix Brno   přihláška  Brno 
  09. - 10.06.  Školení a doškolení trenérů III. třídy, školení ZK III. třídy, zkoušky na STV DAN  Hradec Králové 
  10.06.  Akademické Mistrovství ČR  Brno  výsledky
  12.06.  Valná volební hromada Českého svazu karate  Praha 
  16.06.  Krajské přebory Ústeckého a Libereckého kraje  Ústí nad Labem 
  16.06.  Seminář kata shotokan  Praha 
  21. - 24.06.  International Sakarya Open Karate Tournament  Sakarya, Turecko 
  22. - 24.06.  Escaldes Open  Andorra 
  22. - 24.06.  Seminář karate  Odry 
  23. - 24.06.  Karate 1 Premier League - Jakarta  Jakarta, Indonésie  výsledky
  23. - 24.06.  Seminář karate - P.Lusvardi (7.DAN)  Slaný 
  29. - 08.07.  Gashuku okinawského karate-dó  Lužany u Jičína 
  30.06.  Coupe Michaël Milon  Lucembursko 
  30. - 07.07.  Letní tábor karate Jinolice 2012    
  30. - 14.07.  LETNÍ CAMP KARATE SK KESL RYU I.  Radostín 

Nahoru ↑


Červenec   2012

  02. - 08.07.  WKF Youth Camp & Youth Cup  Korfu, Řecko 
  05. - 08.07.  Otevřené Mistrovství světa WKC seniorů a 8. WKC MS juniorů, kadetů a dětí  Siauliai, Litva 
  05. - 08.07.  Seminar karate (C.Pinna)  Senigallia, Itálie 
  06. - 08.07.  Black and Caspian Sea Karate Championships  Erzurum, Turecko 
  12. - 15.07.  Akademické mistrovství světa  Bratislava, Slovensko 
  21. - 28.07.  LETNÍ Soustředění oddílu karate TJ HORNÍ MĚCHOLUPY - 2012  Dol - Blatná 
  21. - 27.07.  5.ročník letního soustředění Roštín 2012 – SCM Nidoshinkan Dojo  Roštín 
  21. - 04.08.  Letní soustředění Karate (Karate Klub Spektra Praha)  Štědronín 

Nahoru ↑


Srpen   2012

  05. - 11.08.  Alanya International Training Camp + Alanya Cup  Alanya, Turecko 
  11. - 18.08.  VI. Letní soustředění KARATEDO (Jukl Karate Team)  Nové Město pod Smrkem 
  18. - 19.08.  Karate 1 World Cup - Busan  Busan, Jižní Korea 
  18. - 25.08.  Letní soustředění - (RAJAWALI SAKTI)  Monínec 
  24. - 02.09.  Jizerka 2012 - Camp státní reprezentace    

Nahoru ↑


Září   2012

  01. - 02.09.  Karate 1 Premier League - Istanbul  Istanbul, Turecko  výsledky
  07. - 09.09.  Seminář pro závodníky a trenéry s A.O.Sebou  Jablonec n.N. 
  08.09.  Lion Cup  Strassen, Lucembursko 
  08. - 09.09.  Finnish Open  Tampere, Finsko 
  15.09.  Seminář Kata 2012  Praha 
  15.09.  Banzai Cup  Berlín, Německo 
  15. - 16.09.  Budapest Open   program   přihláška  Maďarsko  výsledky
  16.09.  Seminář kata s J.Pilmannem  Hlinsko 
  22. - 23.09.  Karate 1 Premier League - Frankfurt/Hanau  Erfurt, Německo  výsledky
  23.09.  Memoriál Ing. Jiřího Fuchse   přihláška  Praha  výsledky
  28. - 30.09.  8th Cadet a Junior ME EGKF Goju Ryu  Bukurešť, Rumunsko 
  29.09.  Int. tournament on karate WKF "Ukraine Debut Open"  Odessa, Ukrajina 
  29. - 30.09.  Int. tournament on karate WKF "Black Sea Cup"  Odessa, Ukrajina 
  29. - 30.09.  Basler Open  Basilej, Švýcarsko  výsledky
  29.09.  South Bohemia GP  České Budějovice 
  29.09.  Bihor Open   přihláška  Oradea, Rumunsko 
  29.09.  6th Open Karate Cup Sittard  Sittard, Nizozemsko 
  29. - 30.09.  Seminář s Takeji Ogawou  Hlinsko 

Nahoru ↑


Říjen   2012

  05. - 07.10.  Sanker Cup  Minsk, Bělorusko 
  05. - 07.10.  WSKU EUROPEAN SHOTOKAN KARATE CHAMPIONSHIPS  Moskva, Rusko 
  06.10.  Shotokan Cup  Choceň  výsledky
  06.10.  International Open Championship Champion Cup  Łódź, Polsko 
  06. - 07.10.  British Open Karate Championships  Glasgow, Skotsko 
  10. - 14.10.  4th WORLD CHAMPIONSHIPS FOR CHILDREN, CADETS AND JUNIORS WUKF    Novi Sad, Serbia  výsledky
  13.10.  Grand Prix Northbohemia 2012  Ústí n.L.  výsledky
  13. - 14.10.  Karate 1 World Cup - Athen  Athény, Řecko  výsledky
  13.10.  Grand Prix Bielsko-Biała  Polsko 
  13. - 14.10.  Coupe de Kayl  Kayl, Lucembursko 
  20.10.  Liberecký pohár  Česká Lípa  výsledky
  21.10.  UMA V British Open Karate Championships    
  27. - 28.10.  EGP Plzeň  Plzeň  výsledky
  27. - 28.10.  Karate All Stars - seminář kata & kumite  Campania, Itálie 
  27.10.  Torneo Internacional  San Sebastian, Španělsko 
  28.10.  Lviv Open  Lvov, Ukrajina 

Nahoru ↑


Listopad   2012

  03. - 04.11.  2.část školení trenérů II. a III. třídy ČSKe    
  03. - 04.11.  Karate 1 World Cup - Moscow  Moskva, Rusko 
  03.11.  Cup Gór Opawskich  Prudnik, Polsko 
  03.11.  Balaton Karate Cup  Siofok, Maďarsko 
  03.11.  Pljevlja Open  Černá Hora 
  10.11.  Silesia Cup  přihláška  Odry  výsledky
  10.11.  Eurocup Istria   přihláška  Poreč, Chorvatsko 
  17.11.  Vánoční cena Mladé Boleslavi  Ml. Boleslav  výsledky
  17.11.  Ljubljana Open  Slovinsko 
  17.11.  Tiger Way  přihláška  Kaunas, Litva 
  19. - 24.11.  11. MS karate SKIF  Sydney, Austrálie 
  21. - 25.11.  MS WKF seniorů  Paříž, Francie 
  24.11.  25. Funakoshi Cup a Otevřené MČR FSKA  Česká Lípa  výsledky
  24.11.  GENERALI CUP o pohár starosty města Ústí nad Orlicí  Ústí nad Orlicí  výsledky
  24.11.  Seminář s Lady Dragon Cynthia Rothrock  Brno 
  25.11.  BUDOSHOW 2012   www  Brno 

Nahoru ↑


Prosinec   2012

  01. - 02.12.  Mistrovství ČR mládeže   plakat  České Budějovice 
  01.12.  Battle of the teams  Rotterdam, Nizozemsko 
  01.12.  Union Cup  Lvov, Ukrajina 
  08.12.  Mistrovství ČR ČABK 2012  přihláška  www    Praha 
  08. - 09.12.  Karate 1 Premier League - Salzburg  Curych, Švýcarsko 
  15.12.  Noc Mistrů 2012  Praha 
  15. - 16.12.  Festa di Natale  Paladesio, Itálie 
  15.12.  Trbovlje Open  Slovinsko 
  15.12.  Gorenje Cup  Chodov 

Nahoru ↑