Hlavní stránka       Kontakt       Mapa webu       Návštěvní kniha       Facebook       You Tube       RSS 
 
    Úvod         Kalendář         Tréninky         Soustředění         Galerie         Odkazy         Kontakt     Jukl Karate Team, z.s.    
    Rok 2018         2017         2016         2015         2014         2013         2012         2011         2010         2009         2008         2007         
  Kalendář rok 2011
  Leden
  Únor
  Březen
  Duben
  Květen
  Červen
  Červenec
  Srpen
  Září
  Říjen
  Listopad
  Prosinec

Leden   2011

  15.01.  4th year of Memorial of Michal Bozogáň   přihláška  Košice, Slovensko  výsledky
  15. - 16.01.  Open de Paris  Paříž, Francie  výsledky
  15.01.  1.kolo Ligy karate kumite družstev + 1.kolo NP seniorů    plakát  Ústí n.L.  výsledky NP   LIGA
  15. - 16.01.  Grand Prix Croatia   přihláška  Samobor, Chorvatsko 
  16.01.  102 zápasů během 102 minut  Praha 
  16.01.  Seminář s Janem Tučkem  Hlinsko 
  16.01.  Školení nového zkušebního řádu   Ústí nad Labem 
  22.01.  Austrian Karate Champions Cup  Hard, Rakousko  výsledky
  22.01.  Turnaj v karate pro děti „Jablonský medvídek“  Jablonné nad Orlicí  výsledky
  22.01.  Školení krajských rozhodčích  Jablonné nad Orlicí 
  23.01.  Open International de Wasquehal  Francie  výsledky
  30.01.  Prague Open 2011    přihláška  Praha  výsledky

Nahoru ↑


Únor   2011

  05. - 06.02.  Školení rozhodčích ČSKe  Ústí n.L. 
  05.02.  Ústecký regionální pohár  Ústí n.L. 
  05.02.  EDU DO Cup 2011  Talin, Estonsko 
  06.02.  Karate Zvolen Cup  Zvolen, Slovensko 
  06.02.  Seminář Shotokan Karate, lektor Pavel Čech 5.Dan  Kladno 
  11. - 13.02.  38. ME juniorů a kadetů  Novi Sad, Srbsko  výsledky
  12.02.  Milon Cup   přihláška  Issoudun, Francie 
  12.02.  23. Funakoshi Cup  Česká Lípa  výsledky
  12. - 13.02.  Seminář karate s Masaru Miurou  Louny 
  19.02.  2.kolo Ligy karate kumite družstev + 2.kolo NP seniorů  Odry  NP   liga
  19.02.  Ruše 2011 Cup   poster   entry form  Ruše, Slovinsko 
  19. - 20.02.  Leonessa d’Italia Team Cup  Brescia, Itálie 
  20.02.  Baltic States Shotokan Championshisp  Panevežys, Litva 
  25. - 26.02.  International Open all Styles Karate & Kobudo Championship  Kodaň, Dánsko 
  26. - 27.02.  Harasuto Cup  Lodz, Polsko  výsledky
  26.02.  OBI Open  Praha  výsledky
  26.02.  Budapešť Tatami Cup   entry form  Budapešť, Maďarsko 
  26. - 05.03.  ZIMNÍ CAMP KARATE SK KESL RYU 2011  Radostín 

Nahoru ↑


Březen   2011

  04. - 06.03.  SMA Cup  Malajsie 
  05.03.  Mistrovství VčSKe seniorů a Pohár VčSKe mládeže  Litomyšl  senioři   mládež
  05. - 06.03.  Dutch Open  Rotterdam, Nizozemsko  výsledky
  05.03.  Školení rozhodčích ČSKe pro Moravu   
  05. - 06.03.  Seminář s T.Ogawou  Hlinsko 
  05.03.  Seminář se Soke I.Jorgou  Praha 
  05.03.  Seminář KATA (Hrubý, 5.Dan.) a KUMITE (Bělica, 3.Dan)  Ludgeřovice 
  11. - 13.03.  Silent Knight Open  Singapur 
  11. - 13.03.  Seminář s Leo Lipinskim  Rudna, Polsko 
  11. - 13.03.  Seminar with Christophe Pinna   přihláška  Don Bosko, Polsko 
  12. - 13.03.  Open International Portugal  Portugalsko  výsledky
  12.03.  Malta Karate Open  Dingli, Malta  výsledky
  12.03.  Národní pohár Goju Ryu  Hustopeče  výsledky
  12.03.  Styrian Open  Fürstenfeld, Rakousko 
  12. - 13.03.  Seminář karate SKIF Shihan Masaru Miura  Louny 
  12.03.  Seminář Zanchin Budo  Liberec 
  13.03.  Finále Ligy karate kumite družstev  České Budějovice  výsledky
  13.03.  Fudzi Cup  Riga, Lotyšsko  výsledky
  19.03.  Arandelovac Open  Arandjelovac, Srbsko 
  19.03.  Karate Kid Cup  České Budějovice 
  18.03.  Seminář Kata a Kumite pro rozhodčí, kouče a ostatní zájemce  Praha 
  19.03.  VC Prahy ČABK 2011, nominační turnaj na MS WUKF 2011   přihláška    plakát  Praha 
  20.03.  Seminář Shotokan Karate, lektor Pavel Čech 5.Dan  Kladno 
  24. - 28.03.  Seminář kumite - A.Oliva (8.DAN)  Oděsa, Ukrajina 
  25. - 31.03.  International Individual Club Karate Championships  Malindi, Keňa 
  26. - 27.03.  Grand Prix Italia  Desio, Itálie 
  26.03.  Jarní přátelský turnaj  Humpolec 
  27.03.  Mistrovství ČR seniorů  Ústí nad Labem  výsledky
  27.03.  WUKF - Polish Open 2011  Szczecin, Poland 
  27.03.  Super Enpi Karate Cup  Subotica, Srbsko 
  27.03.  Funakoshi Cup  Wroclaw, Polsko 

Nahoru ↑


Duben   2011

  02.04.  MČR Kyokushinkai - otevřené pro všechny styly karate  Nový Bydžov 
  02.04.  Grand Prix Žilina  Žilina, Slovensko 
  02.04.  Vamberecký Lvíček  Vamberk  výsledky
  03.04.  Vlasotince Open  Vlasotince, Srbsko 
  03.04.  Seminář kata linií Nakayma, Kanazawa  Hradec Králové 
  03.04.  Dacicus Cup  Rumunsko 
  09. - 10.04.  Seminář pro trenéry s A.O.Sebou  Jablonec n.N. 
  09.04.  WW Cup  Puderbach, Německo 
  09.04.  Pohár Nadějí  Nový Bor  výsledky
  09. - 10.04.  International Challenge Cup  Ilyichevsk, Ukrajina 
  09. - 10.04.  Seminář All Stars  Casagiove, Itálie 
  10.04.  Grand Prix Slovakia  Bratislava, Slovensko  výsledky
  10.04.  Seminář Shotokan Karate, lektor Pavel Čech 5.Dan  Kladno 
  10.04.  NP Goju-ryu - 2.kolo  Hodonín 
  16.04.  Ústecký regionální pohár - 2.kolo  Ústí nad Labem 
  16. - 17.04.  Kurz Karate Wado Ryu, sensei Tim Shaw 6.Dan  Praha 
  16. - 17.04.  Karate Tournament Central Europe Open  Solec Kujawski, Polsko 
  23. - 24.04.  Grand Prix Hradec Králové 2011  Hradec Králové  výsledky
  30.04.  Velká cena Nymburka  Nymburk  výsledky
  30.04.  Chernivtsi Open  Chernivtsi, Ukrajina 
  30.04.  Krokoyama Cup  Koblenz, Německo  výsledky
  30.04.  Mistrovství ČR Goju Ryu  Brno  výsledky

Nahoru ↑


Květen   2011

  01.05.  III. JKT squashový turnaj 2011  Praha 
  06. - 08.05.  EKF Senior Championships  Curych, Švýcarsko  výsledky
  07.05.  Seminář „MARATON KATA SHOTOKAN 2011“  Praha 
  07.05.  Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska karate mládeže  Jeseník  výsledky
  07.05.  Pokal Bohinja 2011  Bohinj, Slovinsko 
  07.05.  Seminář tradičního karate s R.Sinhou  Česká Lípa 
  08.05.  Seminář SKIF Bunkai Kata   plakát  Hradec Králové 
  12. - 15.05.  Fight Camp  Karlovy Vary 
  14.05.  Wakizaši Cup   přihláška  Nymburk  výsledky
  14.05.  Postojna Open  Postojna, Slovinsko 
  14. - 15.05.  Seminář kata - L.Valdesi (7.DAN)  Cieszyn, Polsko 
  14. - 15.05.  Luxembourg Open  Differdange, Lucembursko 
  14. - 15.05.  Danube Cup Open  Novi Sad, Srbsko 
  15.05.  International 3 Borders Open  Kelmis, Belgie 
  15.05.  Seminář Shotokan Karate, lektor Pavel Čech 5.Dan  Kladno 
  15.05.  PN Cup  Pordenone, Itálie 
  15. - 17.05.  Ronin Cup  Dąbrowa Górnicza, Polsko 
  20. - 22.05.  Mistrovství světa WKC 2011  Liberec  výsledky
  21.05.  Májový pohár   přihláška  Lovosice  výsledky
  21.05.  Kyiv Open  Kyjev, Ukrajina 
  22.05.  Trofej Jadrana 2011  Pula, Chorvatsko 
  25. - 29.05.  4. World Seniors and Veterans WUKF   nominace ČABK  Lignano / Italy  výsledky
  28. - 29.05.  Grand Prix Ústí nad Labem 2011   přihláška  Ústí nad Labem  výsledky
  28.05.  Shindo Cup  Cieszyn, Polsko 
  28. - 29.05.  Seminář s J. Steklým  Brno 

Nahoru ↑


Červen   2011

  04.06.  Karate Grand Prix Brno  Brno 
  04. - 05.06.  9. EKF Championships for Regions  Turecko 
  04. - 05.06.  1.část školení a doškolení trenérů II. a III. třídy  České Budějovice 
  05.06.  London International Open  Londýn, Anglie 
  09.06.  České akademické hry 2011 - Karate  Praha  výsledky
  10. - 11.06.  Školení a doškolení trenérů III.třídy   přihláška  Brno 
  11.06.  Přebor Pražského a Středočeského svazu karate   přihláška  Praha  výsledky
  11.06.  Evropský pohár mládeže  Bratislava, Slovensko  výsledky
  11. - 12.06.  V. International Cup Tigrenok  Odessa, Ukrajina 
  11. - 12.06.  Seminář kata s Mohammadem Algellaishem  Most 
  12.06.  Seminář Shotokan Karate, lektor Pavel Čech 5.Dan  Kladno 
  12.06.  British Open Kata Championships  Wolverhampton, Anglie 
  18. - 19.06.  Le Hetet Cup  Carcassonne, Francie 
  18. - 19.06.  Escaldes Karate Open  Escaldes-Engordany, Andorra 
  18.06.  Neko Cup 2011  Hanau, Německo 
  18.06.  Seminář karate a zkoušky   Česká Lípa 
  24.06.  V. Letní Olympiáda dětí a mládeže ČR   www  Olomouc  výsledky
  25.06.  Ledečský pohár  Ledeč nad Sázavou 
  28. - 30.06.  WSKU World Championships  Moskva, Rusko 

Nahoru ↑


Červenec   2011

  01. - 03.07.  MS Shotokan karate W.S.K.U.  Moskva, Rusko 
  01. - 06.07.  Soustředění Tarokan  Luhačovice 
  01. - 09.07.  Letní tábor karate JINOLICE    
  02. - 16.07.  Letní Camp Karate - SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido  Radostín 
  04. - 09.07.  Soustředění s P.Novou a P.Pecekovou  Žihle 
  04. - 10.07.  WKF Youth World Cup and Training Camp  Loutraki, Řecko 
  07. - 10.07.  Seminar Christophe Pinna  Senigallia, Itálie 
  09. - 16.07.  Soustředění Karate SK Tommi - SC Flair  Skryje u Rakovníka 
  14. - 15.07.  Seminář karate SKI-I  Igea Marina, Itálie 
  16. - 23.07.  4.ročník soustředění Nidoshinkan  Roštín 
  22. - 24.07.  Gasshuku JKF  Berlín, Německo 
  22. - 24.07.  Sakarya Open Karate Tournament  Sakarya, Turecko 
  30. - 06.08.  X. Saishokido Camp 2011 (SK Kesl Ryu Shotokan)  Radostín 

Nahoru ↑


Srpen   2011

  03. - 07.08.  III. Pan American Championships Karate WUKF  Sao Paulo / Brazil 
  06. - 13.08.  Letní soustředění Karatedo 2011 (Jukl Karate Team)  Nové Město pod Smrkem 
  19. - 28.08.  Jizerka 2011 - camp státní reprezentace  Osada Jizerka 
  26. - 04.09.  SAN BENEDETTO SRPEN - ZÁŘÍ 2011 (SK Kesl Ryu Shotokan)  Itálie 
  28.08.  Welsh Open  Cardiff, Wales 
  29. - 03.09.  Panamerické mistrovství dorostu a juniorů  Fortaleza, Brazílie  výsledky

Nahoru ↑


Září   2011

  02. - 04.09.  20. Mediterranean Championships juniorů a kadetů  Itálie  výsledky
  02. - 04.09.  Baku Open  Baku, Ázebajdžán  výsledky
  03. - 04.09.  Finish Open   přihláška I   přihláška II  Tampere, Finsko  výsledky
  09. - 11.09.  Seminář pro závodníky a trenéry s A.O.Sebou  Jablonec n.N. 
  10. - 11.09.  Croatia Open   přihláška  Rijeka, Chorvatsko  výsledky
  10. - 11.09.  Lion Cup  Strassen, Lucembursko  výsledky
  10. - 11.09.  Basler Open  Frenkendorf, Švýcarsko  výsledky
  15. - 17.09.  European Masters Games   www  Itálie, Lignano  výsledky
  16.09.  Istanbul Open - dorost, junioři  Turecko 
  17.09.  Evropský pohár mládeže ČABK a MČR ČABK seniorů 2011  Přihláška  www    Nymburk  výsledky
  17. - 18.09.  Budapest Open  Budapešť, Maďarsko  výsledky
  17.09.  Banzai Cup Open  Berlín, Německo  výsledky
  17.09.  Seminář s Hirokazu a Nobuaki Kanazawou  San Francisco, USA 
  17. - 18.09.  Istanbul Open  Turecko  výsledky
  18.09.  SKIF USA 2011 - Open National Championship  San Francisco, USA 
  24.09.  Memoriál Miroslava Šianského  Louny  výsledky
  24.09.  German Open  Aschaffenburg, Německo  výsledky
  24. - 25.09.  Black Sea Cup  Odessa, Ukrajina 
  24.09.  Ukraine Debut Cup  Oděsa, Ukrajina 
  24.09.  Seminář shitei kata (J.Musil, V.Štencl)  Plzeň 
  25.09.  Grand Prix Latvia  Riga, Lotyšsko  výsledky
  30. - 02.10.  15th Senior ME EGKF Goju Ryu  Barcelona, Španělsko  výsledky
  30. - 02.10.  Minsk Open - Sanker Cup  Minsk, Bělorusko 

Nahoru ↑


Říjen   2011

  01. - 02.10.  EGP Plzeň  Plzeň  výsledky
  01. - 02.10.  Black Sea Cup  Odessa, Ukrajina 
  01. - 02.10.  British Open  Glasgow, Skotsko  výsledky
  01.10.  International S.K.I.F. "Domzale 2011" Cup   přihláška  Domzale, Slovinsko 
  05. - 09.10.  2nd European Championships for Children, Cadets and Juniors WUKF  
and 3rd International Open Seniors WUKF
  Hungary / Gyor  výsledky ME
výsledky EP
  08.10.  Shotokan Cup  Kostelec n/O  výsledky
  08.10.  Bihor Open  Oradea, Rumunsko 
  08. - 10.10.  Seminář s T.Ogawou  Hlinsko 
  08. - 09.10.  SKDUN Gichin Funakoshi World Shotokan Karate Championship  Halle/Saale, Německo 
  09.10.  Opawskie Mountains Cup  Prudnik, Polsko 
  13. - 16.10.  Mistrovství světa WKF kadetů a juniorů  Melaka, Malajsie  výsledky
  15.10.  Liberecký pohár  Česká Lípa  výsledky
  15.10.  Grand Prix Bielsko-Biala  Polsko 
  22.10.  Grand Prix Ostrava   prihlaska  Ostrava  výsledky
  22.10.  Champion Cup  Łódź, Polsko 
  26. - 30.10.  WTKA World Championships & Martial Marathon  Massa Carrara, Itálie 
  29.10.  Silesia Cup   přihláška  Odry  výsledky
  30.10.  Karate Cup Sittard  Sittard, Nizozemsko  výsledky

Nahoru ↑


Listopad   2011

  05.11.  Grand Prix Northbohemia 2011  Ústí n.L.  výsledky
  05. - 06.11.  Grand Prix Poland  Lodz, Polsko  výsledky
  05.11.  Balaton Cup  Siofok, Maďarsko 
  05.11.  Eurocup Istria  Poreč, Chorvatsko  výsledky
  12.11.  O pohár starosty města Ústí nad Orlicí  Ústí nad Orlicí  výsledky
  12. - 13.11.  Seminář SKIF - Shihan Masaru Miura (9.DAN)  Kladno 
  12.11.  Tiger Way   přihláška  Kaunas, Litva 
  12. - 13.11.  2.část školení a doškolení trenérů II. a III. třídy  Havířov 
  12. - 13.11.  Lviv Open  Lvov, Ukrajina 
  19.11.  Vánoční cena Mladé Boleslavi 2011  Ml. Boleslav  výsledky
  19.11.  Cuprum Cup   přihláška  Legnica, Polsko  výsledky
  26.11.  24. Funakoshi Cup 2011 a MČR FSKA 2011  Česká Lípa  výsledky
  26. - 27.11.  WKF World Clubs Cup  Istanbul, Turecko 
  26.11.  Ljubljana Open  Ljubljana, Slovinsko  výsledky
  26.11.  Kachikan Cup  Nitra, Slovensko  výsledky

Nahoru ↑


Prosinec   2011

  01. - 04.12.  Dubai International Karate Open  Dubaj 
  02. - 03.12.  Arles Open 2011  Arles, Francie 
  03. - 04.12.  Mistrovství ČR mládeže 2011  Ústí nad Labem  žáci  dor., jun.
  03.12.  Union Cup  Lvov, Ukrajina  výsledky
  03. - 04.12.  Campionato del Mondo per Club  Udine, Itálie 
  03.12.  International Karate Competition Basel  Basilej, Švýcarsko 
  10.12.  Otevřené Mistrovství České republiky mládeže ČABK 2011   přihláška   www  Praha  výsledky
  10.12.  Noc Mistrů 2011  Praha 
  10.12.  Avas Cup   přihláška  Miskolc, Maďarsko 
  10. - 11.12.  Festa di Natale  Desio, Itálie 
  17.12.  Trbovlje Open  Slovinsko 
  18.12.  Copa Nomura  Andorra 
  18.12.  Vánoční pohár talentů  Ústí n.L. 
  23. - 25.12.  Christmas World Children Cup  Moskva, Rusko 

Nahoru ↑