Hlavní stránka       Kontakt       Mapa webu       Návštěvní kniha       Facebook       You Tube       RSS 
 
    Úvod         Kalendář         Tréninky         Soustředění         Galerie         Odkazy         Kontakt     Jukl Karate Team, z.s.    
    Rok 2018         2017         2016         2015         2014         2013         2012         2011         2010         2009         2008         2007         
  Kalendář rok 2010
  Leden
  Únor
  Březen
  Duben
  Květen
  Červen
  Červenec
  Srpen
  Září
  Říjen
  Listopad
  Prosinec

Leden   2010

  09.01.  3nd year of Memorial of Michal Bozogáň    přihláška  Košice, Slovensko  výsledky
  09. - 10.01.  Grand Prix Croatia   plakát   přihláška  Samobor, Chorvatsko  výsledky
  16. - 17.01.  Open de Paris  Paříž, Francie  výsledky
  16.01.  1.kolo Ligy karate kumite družstev + 1.kolo NP seniorů  Ústí nad Labem  liga   1.k. NP
  16.01.  Mezinárodní Polský Pohár + Otevřené Mistrovství Polska   přihláška  Głogówek, Polsko 
  23.01.  Austrian Karate Champions Cup  Hard, Rakousko 
  23.01.  Baltic States Karate Championships  Mažeikiai, Litva 
  23.01.  Champions Cup 2010  Rakousko 
  23.01.  Seminář karate JKA  Děčín 
  24.01.  International Open of Wasquehal  Francie 
  29.01.  Valná hromada PSKe 2009  Praha 
  30.01.  ŠKOLENÍ A DOŠKOLENÍ TRENÉRŮ III.třídy PSKe a StřČ.Ske  Praha 
  30.01.  MČR 2009 a 1.kolo NP 2010 Shikon Budokai  Jablonec nad Nisou 
  30. - 31.01.  Holland Mondial Karate Cup  Zwolle, Nizozemsko 
  31.01.  Prague Open 2010   PŘIHLÁŠKA  Praha  výsledky

Nahoru ↑


Únor   2010

  05. - 07.02.  Mistrovství Evropy dorostu a juniorů  Izmir, Turecko  výsledky
  06. - 07.02.  Seminář karate s Janem Steklým  Brno 
  13.02.  Milon Cup   přihláška  Le Chesnay, Francie 
  13.02.  Styrian Open 2010  Fürstenfeld, Rakousko 
  13.02.  EDU DO Cup 2010  Talin, Estonsko 
  13.02.  2.kolo Ligy karate kumite družstev + 2.kolo NP seniorů  Hustopeče  NP - výsledky
  13.02.  International Karate Tournament Sretenje  Arandjelovac, Srbsko 
  14. - 19.02.  Seminář karate - Ch.Pinna  Francie 
  19.02.  Školení rozhodčích ČSKGr  Kroměříž 
  20. - 26.02.  ZIMNÍ CAMP KARATE SK KESL RYU 2010  Radostín 
  20.02.  Národní Pohár ČSKGr - 1.kolo  Kroměříž  výsledky
  20. - 21.02.  EFMA Disney Karate Championship  Paříž, Francie 
  21.02.  Budapest Tatami Cup  Maďarsko 
  26. - 27.02.  Pokryshkin Cup  Novosibirsk, Rusko 
  27. - 28.02.  Harasuto cup  ŁÓDŹ,Polsko  výsledky
  27.02.  21. Funakoshi Cup + Otevřené MČR FSKA  Děčín 
  27.02.  Mistrovství seniorů a Pohár mládeže VčSKe   přihláška  Malé Svatoňovice  VčSKe mládeže   MVčSKe seniorů
  27. - 28.02.  Swiss Karate Open  Wallisellen, Švýcarsko 

Nahoru ↑


Březen   2010

  06.03.  3.kolo Ligy karate kumite družstev  Ústí nad Labem 
  06. - 07.03.  Seminář Takeji OGAWA  České Budějovice 
  07.03.  1.kolo Ústeckého regionálního poháru  Ústí n.L. 
  12. - 13.03.  Seminář karate - Ch.Pinna  Polsko 
  13. - 14.03.  Dutch Open  Rotterdam, Nizozemsko  výsledky
  13. - 14.03.  Open Karate International UNAM  Mafra, Portugalsko  výsledky
  13. - 14.03.  Silent Knight Cup  Malajsie 
  20.03.  Národní Pohár ČSKGr - 2.kolo  Bruntál  výsledky
  20.03.  Kup Jadrana   přihláška  Split, Chorvatsko 
  20. - 21.03.  SEMINÁŘ KUMITE s mistryní světa a Evropy Petrou Pecekovou  Praha 
  21.03.  East England Karate Open Championship   přihláška  Essex, Anglie 
  21.03.  CRO CUP  Nedelišće, Chorvatsko 
  26. - 28.03.  Seminář karate - K.Funakoshi, M.Loboda, W.Otto  Polsko 
  27.03.  Mistrovství ČR karate seniorů  Mladá Boleslav 
  27. - 28.03.  12th Grand Prix Italia   přihláška  Milán, Itálie 
  28.03.  Grand Prix Žilina  Žilina, Slovensko 
  28.03.  Super Enpi Karate Cup 2010   Subotica, Srbsko 

Nahoru ↑


Duben   2010

  01. - 04.04.  Ozawa Cup  Las Vegas, USA 
  02. - 04.04.  USA Open  Las Vegas, USA  výsledky
  03.04.  2.kolo Ústeckého regionálního poháru  Ústí n.L. 
  03. - 04.04.  Takeji OGAWA - seminář a zkoušky STV  Mladá Boleslav 
  07. - 11.04.  Mistrovství Evropy seniorů a veteránů WUKF  Santarem, Portugalsko  výsledky
  09. - 11.04.  Italian Open  Sesto San Giovanni  výsledky
  10.04.  Krokoyama Cup  Koblenz, Německo  výsledky
  10.04.  Pohár Nadějí  Nový Bor  výsledky
  10.04.  Euro Grand Prix Medimurje  Chorvatsko 
  10. - 11.04.  Central Europe Open  Bydgoszcz, Polsko 
  16. - 18.04.  Karate World Championship F.E.K.D.A. and Nanbudo World Cup  Rimini, Itálie  Kata 1 2 Kumite 1 2
  17.04.  Májový pohár   přihláška  Lovosice  výsledky
  17.04.  Rada Regentow  Zawadzkie, Polsko 
  17. - 18.04.  Scottish International Open  Edinburgh, Skotsko 
  18.04.  Mistrovství ČR ČSKGr    
  18.04.  Grand Prix Slovakia  Bratislava, Slovensko  výsledky
  24. - 25.04.  Grand Prix Hradec Králové 2010   Web   Bulletin   Přihlášení  Hradec Králové  výsledky
  30. - 02.05.  Seminář s A.O.Sebou  Jablonec n.N. 

Nahoru ↑


Květen   2010

  01.05.  V.ročník semináře Shotokan Karate-Do International Federation  Plzeň 
  01.05.  Velká cena Nymburka   přihláška  Nymburk  výsledky
  01.05.  Chernivtsi Open  Ukrajina 
  01.05.  Slovakia Open  Bratislava 
  02.05.  International 3 borders open  Kelmis, Belgie 
  02.05.  Baltic Open  Jelgava, Lotyšsko 
  04. - 06.05.  Christophe Pinna - Kumite Seminar  Odesa, Ukrajina 
  06. - 09.05.  XII. International "Naha-te" Tournament  Odesa, Ukrajina 
  07. - 09.05.  Mistrovství Evropy seniorů  Atény, Řecko  výsledky
  08.05.  Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska karate mládeže  Jeseník  výsledky
  08.05.  Open de Luxembourg  Lucembursko 
  08.05.  Sremsko Karlovački Kup  Srbsko 
  09.05.  Challenge de Differdange  Lucembursko 
  14. - 16.05.  ME Goju ryu (EGKF) dorost a junioři  Graz, Rakousko 
  15.05.  Wakizaši cup  Nymburk  výsledky
  15.05.  Postojna Open  Postojna, Slovinsko  výsledky
  15.05.  Seminář kumite - J.Pěknic (4.DAN), M.Zdražil (4.DAN), P.Sokol (2.DAN)  Ledeč nad Sázavou 
  15.05.  III. Danube Cup Open  Novi Sad 
  16.05.  6. Novi Sad Open 2010  Novi Sad 
  22.05.  Velká cena Ústí nad Labem   přihláška  Ústí nad Labem  výsledky
  22.05.  Sen No Sen Cup 2010 SKIF  Limbourg, Belgie 
  22.05.  35th All styles cadets & children karate cup  Skopje, Makedonie 
  22. - 23.05.  Seminář kata - L.Valdesi  Těšín, Polsko 
  23.05.  Kyiv Open  Ukrajina 
  23.05.  Trophy Adriatic   přihláška 1   přihláška 2  Pula, Chorvatsko 
  23. - 30.05.  SAISHO KI DO - SK Kesl Ryu Shotokan  Izrael 
  28. - 30.05.  Seminář karate + zkoušky STV 9.-1.kyu - P.Znamenáček (5.DAN)  Kyjov 
  29.05.  OBI Open  Praha  výsledky
  29. - 30.05.  ME regionů EKF  Varšava, Polsko 
  29.05.  Polský pohár karate  Brzeg Dolny, Polsko 
  30.05.  International London Karate Championship   přihláška  Londýn, Anglie 
  30.05.  Seminář kumite s Petrou Pecekovou  Praha 

Nahoru ↑


Červen   2010

  05. - 06.06.  1.část školení trenérů II. a III.třídy  Č. Budějovice 
  05.06.  Grand Prix Brno   plakát   přihláška  Brno 
  05.06.  Roda Cup  Novi Beograd, Srbsko 
  05. - 06.06.  Školení a doškolení trenérů III.třídy a školení zkušebních komisařů III.třídy  Hradec Králové 
  06.06.  Přebor Prahy 2010   (přihláška PSKe)   (přihláška ČSKe)  Praha 
  09.06.  České akademické hry 2010  Praha  výsledky
  12.06.  Krajský přebor 2010  Ústí n.L. 
  12.06.  Seminář karate s M.Zdražilem  Chotěboř 
  12.06.  14th European Karate Cup of Youth  Bratislava, Slovensko  výsledky
  13.06.  Braccio di Ferro – PN CUP 2010  Pordenone, Itálie 
  19. - 20.06.  Le Hetet Cup  Carcassonne, Francie 
  19.06.  Krajský přebor Středočeského kraje  Kladno 
  19.06.  Krušnohorský Pohár  Podbořany 
  19.06.  10th Escaldes-Engordany InternationalKarateOpen   přihláška  Andora  výsledky
  19.06.  Seminář karate - P.Znamenáček (5.DAN), V.Budín (4.DAN), M.Veselý (3.DAN)  Česká Lípa 
  19.06.  Ledečský pohár  Ledeč nad Sázavou 
  19.06.  MČR Shi Kon Budokai  Jablonec nad Nisou 
  19.06.  Seminář karate s M.Zdražilem  Rosice 
  20.06.  Ogólnopolský turnaj karate   plakat  Pleszew, Polsko 
  25. - 27.06.  Soustředění karate - P.Peceková  Sedlice 
  25. - 27.06.  President's Cup  Batumi, Gruzie 
  26. - 27.06.  Coupe Internationale "Féminin" Sainte Maxime  Sainte Maxime, Francie 
  28. - 04.07.  3. WKF Světový pohár mládeže a tréninkový camp  Korfu, Řecko 
  30. - 09.07.  Soustředění Kobra  Nečtiny u Manětína 

Nahoru ↑


Červenec   2010

  02. - 06.07.  Gasshuku Czech Republic  Spořice u Chomutuva 
  03. - 10.07.  Letní škola v Českém Ráji  Jinolice 
  03. - 17.07.  LETNÍ CAMP KARATE SK KESL RYU I.  Radostín 
  03. - 10.07.  Soustředění karate Hlinsko  Horní Bradlo 
  04.07.  Southern England Karate Open Championship  Essex, Anglie 
  10. - 18.07.  Soustředění karate Goju-ryu, Ryuei-ryu a Shito-ryu  Roštín 
  15. - 18.07.  Akademické mistrovství světa  Podgorica, Černá Hora  výsledky

Nahoru ↑


Srpen   2010

  01. - 07.08.  CAMP SAISHO KI DO - Shihan Danny Hazan 9. Dan  Radostín 
  01. - 08.08.  Mistrovství Afriky seniorů  Kapské Město, Jihoafrická republika  výsledky
  07. - 14.08.  Letní soustředění Karatedo 2010  (Jukl Karate Team)  Nové Město pod Smrkem 
  14. - 21.08.  VIII. international KARATE CAMP  Bzenec 
  20. - 29.08.  soustředění reprezentace ČSKe  Jizerka 
  27. - 05.09.  San Benedetto 2010 - SK Kesl Ryu Shotokan  Itálie 
  28. - 04.09.  1st Martial Arts & Combat Sports Games  Beijing, China 

Nahoru ↑


Září   2010

  04. - 05.09.  19. Mediterranean Championships seniorů  Černá Hora 
  04.09.  Karate Cup  La Chaux-de-Fonds, Švýcarsko 
  07. - 09.09.  Seminář karate - R. Aghayev  Ázerbajdžán 
  10. - 12.09.  BAKU Open  Ázerbajdžán 
  11.09.  Karate Junior Cup  Koblenz, Německo 
  11. - 12.09.  GP Croatia  Rijeka, Chorvatsko 
  11. - 12.09.  Unity & Friendship Cup  Teherán, Írán 
  13. - 16.09.  Training Camp Biamonti - Alagas  Istanbul, Turecko 
  17. - 19.09.  Istanbul Open  Turecko 
  18.09.  Slovakia Karate Cup  Banská Bystrica, Slovensko 
  18.09.  1. MČR ČABK 2010   www   Přihláška   Stručná pravidla  Praha 
  21.09.  Valná hromada ČSKe  Praha 
  25.09.  Memoriál Miroslava Šianského   přihláška  Louny 
  25. - 26.09.  Budapest Open  Budapešť, Maďarsko  výsledky
  25.09.  Banzai World Open  Berlín, Německo 
  25.09.  Lion Cup  Lucembursko 
  26.09.  Essex Karate Open Championship  Essex, Anglie 
  29. - 03.10.  1. MS Karate Goju-ryu  Cascais, Portugalsko 

Nahoru ↑


Říjen   2010

  01. - 03.10.  Seminář s A.OSebou - ZRUŠENO!  Jablonec n.N. 
  01. - 03.10.  Minsk Open - Sanker Cup  Minsk, Bělorusko 
  02. - 03.10.  International Karate Cup Open  Plzeň  výsledky
  02. - 03.10.  Black Sea Cup  Odesa, Ukrajina 
  02. - 03.10.  Belgrade Trophy - Belgrade Winner  Bělehrad, Srbsko 
  02. - 03.10.  Seminář s V.Liškou a P.Benešem  Čáslav 
  04. - 05.10.  Seminář Goju Ryu K. Nakamoto  Oeiras, Portugalsko 
  08. - 09.10.  Seminář s W. Kwiecinskim  Valašské Meziříčí 
  09.10.  Shotokan Cup  Rychnov nad Kněžnou  výsledky
  09.10.  Rapid Cup  Bratislava, Slovensko 
  10.10.  IX.Bihor Open  Oradea, Rumunsko 
  16.10.  Grand Prix North Bohemia 2010  Ústí n.L.  výsledky
  16.10.  Budapest Tatami Cup  Budapešť, Maďarsko 
  21. - 24.10.  5. JSKA World Karate Championship  Portimao, Portugalsko 
  23.10.  4th International Karate Grand Prix Bielsko-Biala  Polsko 
  24.10.  Karatecup Sittard  Sittard, Nizozemsko 
  27. - 31.10.  Mistrovství světa seniorů  Bělehrad, Srbsko  výsledky
  28. - 31.10.  Fight Camp karate  Prachatice 
  30.10.  Silesia Cup   Přihláška  Odry  výsledky
  31.10.  Mistrovství VčSKe mládeže a pohár VčSKe seniorů  Dvůr Králové n.L.  MVčSKe   VčSKe

Nahoru ↑


Listopad   2010

  06. - 07.11.  Grand Prix Poland  Lodz, Polsko  výsledky
  06.11.  Liberecký pohár  Česká Lípa  výsledky
  06. - 07.11.  Lviv Open  Lvov, Ukrajina 
  06. - 07.11.  2.část školení trenérů II a III.třídy  Hradec Králové 
  06. - 07.11.  3° Open d’Italia  Reggio Calabria, Itálie 
  06.11.  Tiger Way  Kaunas, Litva 
  06. - 07.11.  Balaton Cup  Siofok, Maďarsko 
  07.11.  Seminář s J.Tučkem  Hlinsko 
  12. - 27.11.  16th Asian Games  Guangzhou, Čína 
  13.11.  Krajský přebor mládeže a Krajský pohár seniorů  Brno 
  13.11.  Velká cena Plzně  Plzeň 
  13.11.  Karate Kid Cup  České Budějovice 
  14.11.  Toyakwai Karate Open Championship   přihláška  Essex, Anglie 
  14.11.  III. Kesl Cup 2010   přihláška  Praha, Lužiny 
  20.11.  XVII.Vánoční cena Mladé Boleslavi  Mladá Boleslav  výsledky
  20. - 21.11.  WKF Club World Cup   Istanbul, Turecko 
  27.11.  O pohár starosty města Ústí n.O. 2010  Ústí n.O.  výsledky
  27.11.  22. Funakoshi Cup  Zákupy 
  27.11.  Champion Cup  Łódź, Polsko 
  27.11.  Kachikan Cup  Nitra, Slovensko 
  27.11.  Ljubljana Open   přihláška  Ljubljana, Slovinsko 

Nahoru ↑


Prosinec   2010

  02. - 03.12.  Seminář kumite - Christophe Pinna  Lvov, Ukrajina 
  03.12.  PLK Championship - R.Aghayev vs. G.Tzanos  Lvov, Ukrajina 
  04. - 05.12.  Mistrovství ČR mládeže  Hodonín 
  04.12.  International Union Cup  Lvov, Ukrajina 
  04.12.  Battle of Teams  Rotterdam, Nizozemsko 
  04.12.  Cuprum Cup  Legnica, Polsko 
  04.12.  Mikuláš Cup  Ledeč nad Sázavou 
  11.12.  Seminář Takeji Ogawa  Mladá Boleslav 
  11.12.  Noc Mistrů  Praha 
  11. - 12.12.  11°trofeo Festa Di Natale “JITAKYOEI” F.E.S.I.K.  Desio, Itálie 
  12.12.  Seminář Takeji Ogawa  Kladno 
  12.12.  Latvia Open  Riga, Lotyšsko 
  17. - 19.12.  World Cup Pinocchio  Brescia, Itálie 
  18.12.  Trbovlje Open  Slovinsko 
  21. - 22.12.  Vánoční seminář karate  Jiráskův Hronov 

Nahoru ↑