Hlavní stránka       Kontakt       Mapa webu       Návštěvní kniha       Facebook       You Tube       RSS 
 
    Úvod         Kalendář         Tréninky         Soustředění         Galerie         Odkazy         Kontakt     Jukl Karate Team, z.s.    
    Rok 2018         2017         2016         2015         2014         2013         2012         2011         2010         2009         2008         2007         
  Kalendář rok 2009
  Leden
  Únor
  Březen
  Duben
  Květen
  Červen
  Červenec
  Srpen
  Září
  Říjen
  Listopad
  Prosinec

Leden   2009

  10.01.  Memorial of Michal Bozogáň  Košice, Slovensko  výsledky
  10. - 11.01.  Grand Prix Croatia  Samobor, Chorvatsko  výsledky
  16. - 18.01.  Seminář Giuseppe Beghetto  Bielsko-Biala, Polsko 
  17.01.  1.kolo Ligy karate + NP seniorů  Ústí n.L.  NP - výsledky     liga po 1.kole - výsledky
  25.01.  International Open de Karate  Wasquehal, Francie  výsledky
  30. - 01.02.  Mistrovství Evropy dorostu a juniorů  Paříž, Francie  výsledky
  31.01.  Funakoshi Cup + MČR FSKA  Děčín 

Nahoru ↑



Únor   2009

  07.02.  2.kolo Ligy karate + NP seniorů  Odry  výsledky
  08.02.  Prague Open   Propozice   Přihláška  Praha  výsledky
  12. - 15.02.  Work shop Christophe Pinna 2009  Auron, Francie 
  13.02.  Valná hromada PSKe 2008  Praha  zápis VH 2008
  14.02.  Styrian Open  Fürstenfeld, Rakousko  výsledky
  20. - 22.02.  Otevřené Mistrovství Polska FSKA  Kowary, Polsko  výsledky 1/2  výsledky 2/2
  21. - 22.02.  Seminář karate s Rajeevem Sinhou  Praha 
  21. - 22.02.  ZKOUŠKY ROZHODČÍCH ČSKe  Ústí nad Labem 
  21.02.  Tatami Team Cup  Budapešť, Maďarsko  výsledky
  22.02.  Ústecký regionální pohár 1  Louny 
  22.02.  Battle of the teams  Rotterdam, Nizozemsko 
  28.02.  Zimní seminář karate-dó JKA  Milevsko 
  28. - 01.03.  AMA International Championships  Sheffield, Anglie 
  28. - 01.03.  Harasuto Cup  Lodz, Polsko  výsledky
  28. - 01.03.  Seminář karate JKA s P.Benešem  Čáslav 
  28. - 01.03.  Seminář karate s Takeji Ogawou  Č. Budějovice 

Nahoru ↑



Březen   2009

  01.03.  Mistrovství VčSKe seniorů + Pohár VčSKe mládeže  Dvůr Králové n.L.  mládež  senioři
  02. - 08.03.  Zimní Camp KARATE SK Kesl Ryu Shotokan 2009  Radostín 
  07.03.  Malta Open  Malta 
  07.03.  Dragon Cup 2009  Środa Wielkopolska, Polsko 
  07. - 08.03.  Open Pokryshkin Karate Cup  Novosibirsk, Rusko 
  07. - 08.03.  Dutch Open  Rotterdam, Nizozemsko  výsledky
  08.03.  Finále Ligy karate  Vysoké Mýto  výsledky
  13. - 15.03.  Seminář - Ch.Pinna  Polsko 
  14.03.  Seminář Kata 2009  Praha 
  14.03.  2.kolo NP Goju Ryu  Kroměříž 
  14. - 15.03.  International Karate Open UNAM  Mafra, Portugalsko  výsledky
  20. - 22.03.  Seminář karate - M.Kagawa (7.DAN), A.O.Seba (7.DAN), W.Otto (5.DAN), M.Loboda (3.DAN)  Wroclaw, Polsko 
  21.03.  OBI Open  Praha  výsledky
  26. - 29.03.  Silent Knight Open  Singapur 
  28.03.  Mistrovství ČR seniorů  Havířov  losy    výsledky
  28.03.  Kup Jadrana  Split, Chorvatsko 
  28.03.  Silesia Cup  Legnica, Polsko 
  28. - 29.03.  Jarní seminář karate-dó JKA  Tábor 
  29.03.  International Cup Karate  La Chaux-de-Fonds, Švýcarsko  výsledky
  29.03.  Seminář kata - T.Dvořák  Hlinsko 
  29.03.  Grand Prix - Žilina 2009   Žilina  výsledky

Nahoru ↑



Duben   2009

  03. - 05.04.  Italian Open  Monza, Itálie  výsledky
  04.04.  Ústecký regionální pohár 2  Ústí nad Labem  výsledky
  05.04.  Karate Zvolen Cup 2009  Zvolen, Slovensko 
  04. - 05.04.  Scottish International Open  Edinburgh, Skotsko  výsledky
  04. - 05.04.  Balaton Cup  Siofok, Maďarsko 
  09. - 12.04.  Ozawa Cup  Las Vegas, USA 
  10. - 12.04.  US Open  Las Vegas, USA  výsledky
  11.04.  Pohár nadějí  Česká Lípa  výsledky
  11.04.  Velikonoční turnaj karate mládeže  Tábor 
  12.04.  Seminář s mistryněmi Evropy Petrou Novou a Petrou Pecekovou  České Budějovice 
  17. - 19.04.  Seminář A.O. Seba  Jablonec n.N. 
  18.04.  Ostrava karate Open 2009 - 13.kolo Ligy  Ostrava 
  18.04.  Velká cena Nymburka  Nymburk  výsledky
  18.04.  Krokoyama Cup  Koblenz, Německo  výsledky
  19.04.  GP Slovakia  Bratislava, Slovensko  výsledky
  25.04.  Seminář wado-ryu s FUMIO SUGASAWA 7.DAN RENSHI (JAP)    
  25. - 26.04.  Grand Prix Hradec Králové     přihláška  Hradec Králové  výsledky
  25. - 26.04.  Seminář Karate - Jan Steklý - JKA 3.Dan  Brno 
  25. - 26.04.  Oporto International Open  Oporto, Portugalsko 
  26.04.  Seminář karate - V. Liška (6.DAN)  Hlinsko 

Nahoru ↑



Květen   2009

  01. - 03.05.  SMA Cup  Malajsie 
  02. - 03.05.  Školení trenérů II. a III. třídy ČSKe - 1.část    
  02.05.  Seminář S.K.I.F.  Brno 
  02.05.  Májový pohár nadějí  Ústí nad Labem 
  08. - 10.05.  Mistrovství Evropy seniorů  Záhřeb, Chorvatsko  výsledky
  09.05.  Otevřené mistrovství Moravy a Slezska  Jeseník  výsledky
  09.05.  Přebor Prahy 2009    přihláška PSKe     přihláška ČSKe  Praha  výsledky
  09.05.  5. Revúcky pohár mládeže  Revúca, Slovensko 
  10.05.  Southern Open Karate Championships  Reading, Anglie 
  10.05.  Seminář kata s T.Dvořákem  Hlinsko 
  10.05.  International 3 borders open  Kelmis, Belgie 
  10.05.  1. Open de Karaté Kumité Adidas  Paříž, Francie 
  15. - 17.05.  Karate seminář, Luca Valdesi + Davide Benetello  Cieszyn, Polsko 
  16.05.  Wakizaši Cup  Nymburk  výsledky
  16.05.  Postojna Open  Postojna, Slovinsko  výsledky
  16.05.  Mistrovství ČR v Karate Goju Ryu  Brno  výsledky
  17.05.  Seminář karate - V. Liška (6.DAN)  Hlinsko 
  21. - 24.05.  Euro-Young-Star-Randori  Niedersachsen, Německo 
  23. - 24.05.  Seminář karate - L.Valdesi  Liberec 
  23. - 24.05.  Munich Open    
  23.05.  Master Shintani Memorial Karate Tournament  St.Catharines, USA 
  23.05.  34th European cadets & children karate cup  Skopje, Makedonie 
  24.05.  Trophy Adriatic   Přihláška 1   Přihláška 2  Pula, Chorvatsko 
  24.05.  6. Kyjev Open Cup  Kyjev, Ukrajina 
  30.05.  GP Ústí nad Labem   přihláška  Ústí nad Labem  výsledky
  30.05.  Mistrovství Evropy regionů  Madrid, Španělsko  výsledky
  30.05.  SydhavsPokalen  Dánsko 
  30.05.  Międzynarodowy Puchar Polski + Otwarte Mistrzostwa Polski  Brzeg Dolny, Polsko 
  30.05.  Seminář karate s J.Steklým  Větrný Jeníkov 
  30. - 31.05.  Croatia Cup  Záhřeb, Chorvatsko 

Nahoru ↑



Červen   2009

  06.06.  Roda Cup  Bělehrad, Srbsko  výsledky
  06. - 07.06.  District Open  Abidjan, Pobřeží Slonoviny 
  06. - 07.06.  Central Europe Open  Bydgoszzcz, Polsko 
  12. - 13.06.  Mistrzostwa Polski AZS  Wroclaw, Polsko  výsledky
  12. - 13.06.  Seminář karate s J.Steklým  Nové Město nad Metují 
  13. - 14.06.  Le Hetet Cup   přihláška  Carcassonne, Francie  výsledky
  13.06.  Amsterdam Open  Nizozemsko  výsledky
  13.06.  Shindo Cup  Těšín, Polsko 
  13. - 14.06.  Seminář a zkoušky na STV s Takejim Ogawou  Mladá Boleslav 
  17.06.  České akademické hry 2009 - Karate  Plzeň  výsledky
  18. - 21.06.  Mistrovství světa WUKO - senioři, veteráni  Oděsa, Ukrajina  výsl. 1   výsl. 2   výsl. 3   výsl. 4
  19. - 21.06.  Seminář tradičního karate s Rajeevem Sinhou  Česká Lípa 
  20.06.  Austrian Junior Open  Salcburk, Rakousko 
  20.06.  Fudo-Shin Cup  Andorra  výsledky
  20.06.  Krušnohorský pohár  Podbořany  výsledky
  20.06.  Seminář karate s P.Benešem - JKA  Kutná Hora 
  20.06.  Evropský pohár mládeže  Bratislava, Slovensko  výsledky
  20. - 21.06.  Seminář karate s J.Steklým  Brno 
  26.06.  Letní olympiáda dětí a mládeže  Tábor  výsledky
  26. - 28.06.  Seminář tradičního karate s Rajeevem Sinhou  Ústí nad Labem 
  26. - 05.07.  Mediterranean Games  Pescara, Itálie 
  27. - 04.07.  Letní škola - KOBRA KLADNO  Žinkovy 

Nahoru ↑



Červenec   2009

  01. - 04.07.  Letní univerziáda - karate  Bělehrad, Srbsko 
  01. - 07.07.  Soustředění a a zkoušky na STV s Takejim Ogawou  Jinolice 
  03. - 05.07.  Seminář tradičního karate s Rajeevem Sinhou  Praha 
  03. - 06.07.  Gasshuku Czech Republic  Prachatice 
  04. - 17.07.  Letní soustředění - Karate klub Amfora  Soseň 
  04. - 17.07.  LETNÍ CAMP KARATE SK KESL RYU I.  Radostín 
  05.07.  Praque Open Karate Cup - turnaj tradičního karate  Praha 
  07. - 11.07.  2. WKF Youth World Cup  Chalkida, Řecko 
  11. - 18.07.  Letní soustředění 2009 - (Tommi-Flair)  Skryje 
  16. - 19.07.  4. Mistrovství Evropy univerzit v karate  Cordoba, Španělsko  výsledky
  20. - 26.07.  10. Mistrovství světa S.K.I.F.  Atény, Řecko  výsledky
  24. - 26.07.  Světové hry - karate  Kaohsiung, Taipei  výsledky
  25. - 08.08.  16. Letní soustředění Karate klubu Spektra Praha  Štědronín – Plazy 

Nahoru ↑



Srpen   2009

  01. - 02.08.  Seminář s Hirokazu Kanazawou  Strakonice 
  01. - 08.08.  Soustředění s P.Novou a P.Pecekovou   program   přihláška  Žinkovy 
  08. - 21.08.  Letní soustředění Karatedo 2009 (Jukl Karate Team)  Nové Město pod Smrkem 
  14. - 16.08.  Okinawa Traditional Karatedo World Tournament 2009    
  15. - 21.08.  Letní soustředění - TJ KARATE Praha  Blata 
  15. - 22.08.  Fight Camp - KOBRA KLADNO  Žinkovy 
  15. - 22.08.  Letní soustředění karatistů v Oklukách    
  15. - 29.08.  Soustředění reprezentace ČSKe Jizerka 2009    
  23. - 29.08.  IX. LETNÍ CAMP KARATE & SAISHO KI DO  Radostín 
  23. - 28.08.  Letní Camp - DOL 2009 (SK MASADA Praha)  Dol 

Nahoru ↑



Září   2009

  04. - 06.09.  18. Mediterranean Championships Juniors-Cadets  Egypt 
  04. - 13.09.  San Benedetto ZÁŘÍ 2009 - SK Kesl Ryu Shotokan  Itálie 
  05.09.  Ponte Rosso Cup   Přihláška  Sremski Karlovci, Srbsko 
  11. - 12.09.  IX. seminář karate Táborských setkání  Tábor 
  12. - 13.09.  German Open - Golden League  Aschaffenburg, Německo  výsledky
  12.09.  SydhavsCup   www  Dánsko 
  15.09.  Setkání mistrů bojových umění  Praha 
  16.09.  Dny Soulu v Praze (Taekwondo)  Praha, Václavské nám. 
  19.09.  II. Kesl Cup 2009     přihláška  Praha  výsledky
  19.09.  International Karate Junior Cup  Koblenz, Německo  kata   kumite
  19.09.  Mecklenburger Shotokan Cup  Německo 
  19.09.  Slovenia Open  Vrhnika, Slovinsko  výsledky
  19. - 20.09.  Budapest Open  Budapešť, Maďarsko  výsledky
  20.09.  Seminář kumite s Jiřím Faktorem  Hlinsko 
  23.09.  PLK Championships  Lvov, Ukrajina 
  25. - 27.09.  Mistrovství Evropy Goju-ryu seniorů 2009  Bern, Švýcarsko  výsledky
  24. - 26.09.  Mistrovství Commonwealthu  Tshwane, Jihoafrická republika 
  25. - 27.09.  Mistrovství Asie seniorů  Čína 
  25.09.  Ukraine Debut Open   Odessa, Ukraine 
  25. - 27.09.  Seminář karate s Victorem v.d. Wijngaardenem  Bílina 
  26.09.  Morava Cup  Havířov 
  26. - 27.09.  Karate Black Sea Cup  Oděsa, Ukrajina 
  27.09.  Memoriál Miroslava Šianského  Louny  výsledky

Nahoru ↑



Říjen   2009

  01.10.  Shaolin  Praha 
  02.10.  Shaolin  Pardubice 
  03.10.  Shaolin  Ostrava 
  03.10.  Banzai World Cup Open  Berlín, Německo 
  03. - 04.10.  Czech Grand Prix  Plzeň  výsledky
  03. - 04.10.  Copenhagen Open Karate Championship  Kodaň, Dánsko 
  04.10.  Shaolin  Zlín 
  04.10.  Bihor Open  Oradea, Rumunsko 
  05.10.  Mezinárodní tréninkový kemp Alagas - Aghayev  Istanbul, Turecko 
  09. - 11.10.  Istanbul Open  Istanbul, Turecko 
  10.10.  Bielsko-Biala Karate Grand Prix  Polsko  výsledky
  10.10.  Belgrade Trophy  Srbsko 
  10.10.  Internationaler Shotokan Cup  Mendig, Německo 
  10.10.  Shotokan Cup  Rychnov nad Kněžnou  výsledky
  10. - 11.10.  Seminář karate - A.O.Seba   Wroclaw, Polsko 
  10. - 11.10.  17. SKDUN Gichin Funakoshi World Shotokan Karate Championship  Maďarsko 
  10. - 12.10.  Istanbul Open  Istanbul, Turecko 
  11.10.  Rapid Cup  POZOR! změněn termín na neděli 11.10.  Bratislava 
  17.10.  Bielsko-Biala Karate Grand Prix  Polsko 
  17.10.  Pohár SNP a Evropský turnaj univerzit   přihláška  Slovensko  výsledky
  17. - 18.10.  Seminář karate kata s Lucou Valdesim a Ju-jutsu  Pordenone, Itálie 
  17.10.  Grand Prix North Bohemia  Ústí nad Labem 
  18.10.  Mistrovství VčSKe mládeže, Pohár VčSKe seniorů   přihláška  Hradec Králové  MVčSKe  VčSKe
  23. - 25.10.  Seminář A.O.Seba  Jablonec n.N. 
  24. - 25.10.  Austrian Open (Golden League)  Salzburg, Rakousko  výsledky
  24. - 25.10.  Školení trenérů II. a III. třídy - 2.část  Ostrava 
  25.10.  2.školení zkušebních komisařů I a II třídy ČSKe (Ostrava)  Ostrava 
  31.10.  Velká cena Ostravy    přihláška  Ostrava  výsledky

Nahoru ↑



Listopad   2009

  05. - 08.11.  WTKA World Championships  Marina DI Caraara, Itálie 
  07. - 08.11.  Grand Prix Poland  Lodz, Polsko 
  07.11.  Silesia Cup   přihláška  Odry  výsledky
  07.11.  Euro Kup Istre 2009    přihláška  Poreč, Chorvatsko 
  07.11.  Pepe's Cup  Salonta, Rumunsko 
  07.11.  Tiger Way  Kovno, Litva 
  07. - 08.11.  Balaton Cup  Siofok, Maďarsko 
  07. - 08.11.  Seminář kumite - Rudik Sagrunov  Lvov, Ukrajina 
  07. - 09.11.  Seminář Okinawského Karate-Dó  Ostrava 
  08.11.  International Belgian Open  Leuven, Belgium 
  12. - 15.11.  6. MS WKF juniorů a kadetů + 1st Under - 21 WKF CUP  Rabat, Maroko  výsledky   Under 21
  13. - 14.11.  Seminář karate s Wlodzimierzem Kwiecińskim  Vsetín 
  13. - 15.11.  Soustředění s P.Novou a P.Pecekovou - 1.část  Srbsko 
  14.11.  Velká cena Plzně  Plzeň 
  14.11.  Liberecký Pohár   on-line přihláška  Liberec 
  14.11.  O pohár starosty města Ústí nad Orlicí  Ústí nad Orlicí  výsledky
  14.11.  Den s bojovým uměním  Ledeč nad Sázavou 
  14. - 15.11.  Seminář s H.Kanazawou  Windsor, Anglie 
  15.11.  Seminář karate s V.Liškou  Hlinsko v Čechách 
  20. - 22.11.  Seminář karate s Rajeevem Sinhou  Praha 
  21.11.  XVI. Vánoční cena  Mladá Boleslav 
  21.11.  Tatami Team Cup   kategorie   přihláška  Budapešť, Maďarsko 
  21.11.  Seminář s Klaudiem Farmadinem  Bruntál 
  27. - 29.11.  Soustředění s P.Novou a P.Pecekovou - 2.část  Srbsko 
  28.11.  Funakoshi Cup  Zákupy u České Lípy 
  28.11.  Champion Cup   info 2  Lodz, Polsko 
  28. - 29.11.  Seminář karate s Takeji Ogawou  České Budějovice 

Nahoru ↑



Prosinec   2009

  04. - 05.12.  Open Europe 2009  Zarasaray, Litva 
  05. - 06.12.  MČR mládeže   plakát  Ústí nad Labem  žáci   dor.-jun.
  05.12.  International Union Cup  Lvov, Ukrajina 
  06.12.  Mikuláš Cup   přihláška  Ledeč nad Sázavou 
  06.12.  I. JKT squashový turnaj 2009  Praha  výsledky
  07.12.  I. JKT mikulášský turnaj 2009  ZŠ Zárubova 
  12. - 13.12.  International Open of Arles (International Open of Arles  International Open of Arles (Francie) 
  13.12.  Seminář rozhodčích a trenérů kata  Praha 
  18.12.  Vánoční večírek JKT  Praha 
  18. - 19.12.  Vánoční seminář a zkoušky na STV  Hronov 
  19.12.  Noc mistrů  Praha 
  19.12.  Školení zkušebních komisařů I. a II. třídy  Praha 
  19.12.  Trbovlje Open  Slovinsko 
  20.12.  Seminář karate s V.Liškou  Hlinsko v Čechách 
  23.12.  PLK Championships  Lvov, Ukrajina 
Nahoru ↑