Hlavní stránka       Kontakt       Mapa webu       Návštěvní kniha       Facebook       You Tube       RSS 
 
    Úvod         Kalendář         Tréninky         Soustředění         Galerie         Odkazy         Kontakt     Jukl Karate Team, z.s.    
    Rok 2018         2017         2016         2015         2014         2013         2012         2011         2010         2009         2008         2007         
  Kalendář rok 2008
  Leden
  Únor
  Březen
  Duben
  Květen
  Červen
  Červenec
  Srpen
  Září
  Říjen
  Listopad
  Prosinec

Leden   2008
  • 04. - 06.01.2008    Soustředění reprezentace Karate  (Jablonec nad Nisou)   propozice

    10.01.2008    18:00-18:20 hod. Magazín bojových sportů číslo 49   ČT4 Sport

    11.01.2008    GALA - VEČER ČESKÉHO JUDA  (Praha)   propozice

    12.01.2008    Noc Bojovníků - (ČSTB)  (Zlín)   propozice    výsledky

    12.01.2008    NP seniorů - 1.kolo + Liga družstev - 1.kolo  (Ústí nad Labem)   propozice   výsledky

    12.01.2008    II. kolo Národního poháru TKFS všech kategorií  (Praha)  

    13.01.2008    Seminář Karate Kata - Petra Nová  (Hlinsko)   propozice

    24.01.2008    19:50-20:10 hod. Magazín bojových sportů číslo 50   ČT4 Sport

    25. - 26.01.2008   Soustředění reprezentace Karate  (Jablonec nad Nisou)    

    26.01.2008    Seminář Kata - K. Kesl (7.DAN), J. Tesárek (2.DAN)  (Praha)   propozice

    26.01.2008    Seminář Krav Maga pro veřejnost  (Praha)   propozice

    27.01.2008    1.kolo amatérské ligy Českého svazu thajského boxu 2008  (Zábřeh na Moravě)  

Nahoru ↑


Únor   2008
  • 03.02.2008    NP seniorů - 2.kolo + Liga družstev - 2.kolo  (Trutnov)   propozice   výsledky   liga

    07.02.2008    16:20-16:40 hod. Magazín bojových sportů číslo 51   ČT4 Sport

    09.02.2008    ČSFu - turnaj pro seniory "C" - F, O  (Nepomuk)   propozice   

    15. - 17.02.2008    Mistrovství Evropy dorostu a juniorů  (Terst, Itálie)   Bulletin ME mládeže   výsledky

    16.02.2008    Seminář Karate - sensei Rachmy Soebajo, 6. Dan   (Praha)      

    16.02.2008    Seminář karate Kyokushin   (Šumperk)  propozice

    16.02.2008    Nogravity show   (Svitavy)  propozice

    16.02.2008    SUPER PRO AMATEUR LEAGUE - WFCA   (Třebíč)  propozice

    17.02.2008    Amatérská liga thajského boxu C.M.T.A   (Brno)  propozice

    21.02.2008    16:55-17:15 hod. Magazín bojových sportů číslo 52   ČT4 Sport

    21.02.2008    Do kin přichází -  RAMBO do pekla a zpět      

    21.02.2008    Aréna 12 - (ČSTB)  (Frýdek-Místek)   propozice   

    23.02.2008    NP seniorů - 3.kolo + Liga družstev - 3.kolo  (Ústí nad Labem)   propozice   NP výsledky                        Konečné výsledky ligy

    23. - 24.02.2008    Seminář Shihan Hideo Ochi 8. dan & Gichin Cup 2008  (Praha)   propozice

    25.02.2008    Valná hromada PSKe 2007  (Praha)  

    29.02. - 02.03.2008    Seminář Karate s Petrou Novou a Petrou Pecekovou  (Žinkovy)   propozice

Nahoru ↑


Březen   2008
  • 01. - 02.03.2008    EJU WORLD CUP NORIS 2008  (Praha - Na Folimance)   propozice   

    02.03.2008    3. AMATERSKA LIGA NOVYCH TALENTU - Orientální box  (Brno)   propozice   

    03.03.2008    Ukázkový trénink klubu Jukl Karate Team  (Praha)  

    06.03.2008    17:00-17:20 hod. Magazín bojových sportů číslo 53   ČT4 Sport

    08.03.2008    Velká cena Nymburka  (Nymburk)   propozice   výsledky

    08.03.2008    Pohár TKFS sensei Rachmy Soebajo  (Praha)      

    11.03.2008    Večer Gladiátorů XXI. - (ČSTB)  (Zábřeh na Moravě)      

    14. - 16.03.2008    Seminář karate - Christophe Pinna  (Štětín, Polsko)   propozice   

    15.03.2008    Ústecký regionální pohár - 1.kolo      

    20.03.2008    17:55-18:15 hod. Magazín bojových sportů číslo 54   ČT4 Sport

    22.03.2008    NP ČSFu - Morava "A" jen senioři S, L, F, K, Fo, A  (Brno)   propozice   

    22.03.2008    ČSFu - Leon Open "C" junioři S, L, Fo,  (Most)      

    22. - 23.03.2008    Grand Prix Hradce Králové 2008  (Hradec Králové)   propozice   výsledky

    29.03.2008    Mistrovství ČR seniorů  (Litomyšl)   propozice   výsledky

Nahoru ↑

Duben   2008

  03.04.  17:00-17:20 hod. Magazín bojových sportů číslo 55    
  05.04.  Krokoyama Cup  Koblenz, Německo  výsledky
  05.04.  KICKBOX GALA PROFI 2008  Plzeň 
  05.04.  Youth 2008  Pancevo, Srbsko 
  05.04.  Pohár nadějí  Česká Lípa  výsledky
  05. - 06.04.  Italian Open (Golden League)  Monza, Itálie  výsledky
  06.04.  II. Seminář Kata 2008 s K.Keslem a J.Tesárkem  Ústí nad Labem 
  11. - 13.04.  International Bosphorous Karate Tournament  Istanbul, Turecko  výsledky
  12. - 13.04.  Golden Belt  Čačak, Srbsko 
  12. - 13.04.  Seminář Šintó Musó Rjú Džó - Fred Quant  Zlín 
  12.04.  NP ČSFu - Čechy "A" jen junioři S, L, Fo - pravidla WAKO  Chrudim 
  12.04.  III. kolo Národního poháru TKF všech kategorií  Praha 
  12.04.  Ústecký regionální pohár - 2.kolo  Česká Lípa 
  12.04.  Czech Open Fighting  Kladno 
  13.04.  GP Slovakia  Slovensko  výsledky
  13.04.  Seminář kata - Petra Nová  Hlinsko 
  15.04.  PSKe - Školení trenérů III.třídy  Praha 
  18. - 20.04.  Seminář karate - A.O.Seba  Jablonec nad Nisou 
  19.04.  Funakoshi Cup A + Otevřené Mistrovství ČR FSKA  Česká Lípa 
  19.04.  Open Karate Cup  Ilsenburg, Německo 
  19.04.  SuperValu International Karate Championships  Ardee, Irsko 
  19.04.  Kup Jadrana  Split, Chorvatsko 
  19. - 20.04.  Scottish International Open  Edinburgh, Skotsko 
  25.04.  Školení rozhodčích PSKe  Praha 
  25. - 26.04.  NP ČSFu - Čechy "A" jen senioři S, L, K, F, Fo-hudba, A  Klatovy 
  25. - 27.04.  Karate víkend v Praze   Praha 
  26.04.  Seminář sensei Rachmy Soebajo, 6 Dan  Praha 
  26.04.  OBI Open  Praha  výsledky
  26. - 27.04.  Seminář Wado Ryu Fumio Sugasawa  Praha 
  26. - 27.04.  Open Oporto  Maia, Portugalsko 
  27.04.  Karate Zvolen Cup  Zvolen 

Nahoru ↑



Květen   2008

  02. - 04.05.  Mistrovství Evropy seniorů  Tallinn, Estonsko  výsledky
  03.05.  Přebor Prahy 2008    Propozice    Přihláška  Praha  výsledky
  03.05.  Aminostar karate cup  Bystrzyca, Polsko  výsledky
  03.05.  Seminář SKIF  Brno 
  03. - 04.05.  Školení a doškolení trenérů III.třídy - VčSKe 
  03. - 04.05.  European Championships for clubs  Benátky, Itálie 
  08. - 11.05.  Gasshuku 2008  Prachatice 
  09. - 11.05.  Seminář Sensei Nishiyama  Varšava, Polsko 
  09. - 11.05.  Seminář kata - Luca Valdesi (5.DAN)  Těšín, Polsko 
  10.05.  Otevřené mistrovství Moravy a Slezska  Jeseník  výsledky
  10.05.  Seminář sensei Rachmy Soebajo, 6 Dan  Praha 
  10.05.  ČSFu - Falcon Cup "C" junioři - S, L senioři - S, L, F, K  Vysoké Mýto 
  11.05.  Trophy Adriatic  Pula, Chorvatsko  výsledky
  13.05.  Aréna 13 - (ČSTB)  Frýdek-Místek 
  15.05.  16:00-16:20 hod. Magazín bojových sportů číslo 58    
  17.05.  ČSFu - K.O. Open Gala, O - senioři  Klatovy 
  17.05.  Wakizaši Cup 2008    výsledky
  18.05.  Kyjev Open  Kyjev, Ukrajina  výsledky
  18.05.  Grand Prix Bielska-Białej  Bielsko-Biała, Polsko 
  22. - 23.05.  Ukrajinské mistrovství pro žáky, dorost, juniory a seniory  Oděsa, Ukrajina 
  24.05.  German Kata Cup  Maintal, Německo 
  24.05.  Narama Seito  Plzeň 
  24.05.  Prague Open Karate Cup - TKFS  Praha 
  24.05.  Internationaler Eidercup  Nübbel, Německo 
  24. - 25.05.  školení trenérů II. a III. třídy ČSKe + zk. STV Dan  Č.Budějovice 
  24. - 25.05.  Munich Open 2008    
  24. - 25.05.  MČR Shikon  Jablonec n.N.  výsledky
  24. - 25.05.  ME karate JKA mládeže a vteránů  Praha 
  24. - 25.05.  Croatia Cup 2008  Záhřeb, Chorvatsko  výsledky
  25. - 31.05.  Panamerické mistrovství seniorů 
  26.05.  20:30-21:10 hod. Velká cena v zápasnickém stylu Sambo    
  30.05.  16:20-16:40 hod. Magazín bojových sportů číslo 59    
  30. - 01.06.  Seminář karate Větrný Jeníkov   Větrný Jeníkov 
  30. - 01.06.  KOI International karate tournament  Apeldoorn, Nizozemsko 
  31.05.  Grand Prix Ústí nad Labem  Ústí nad Labem  výsledky
  31.05.  8. International Shotokan Cup 2008  Austria  výsledky
  31.05.  Coupe Amicale Andrimont  Belgie 

Nahoru ↑



Červen   2008

  01.06.  Roda Cup 2008  Bělehrad, Srbsko 
  06. - 15.06.  CAMP KARATE V ITÁLII  (SK Kesl Ryu Praha)  Itálie 
  07.06.  Májový pohár  Lovosice 
  07.06.  Seminář sensei Rachmy Soebajo, 6 Dan  Praha 
  07. - 08.06.  Karate Balaton Cup  Siófok, Maďarsko 
  07. - 08.06.  Central Europe Open  Bydgoszcz, Polsko  výsledky
  08.06.  Kaiten Open  Almere, Nizozemsko  výsledky
  13. - 15.06.  Seminář karate + zkoušky STV kyu  Kyjov 
  14.06.  Mistrovství Evropy regionů  Maribor, Slovinsko  výsledky
  14.06.  Narama Open 2008  Plzeň  výsledky
  14.06.  Le Hetet Cup  Roussillon, Francie  výsledky
  14. - 15.06.  Seminář kancho Hirokazu Kanazawa    
  15.06.  Akademické mistrovství ČR  Brno  výsledky
  15.06.  Večer Gladiátorů XXII. - (ČSTB)  Zábřeh na Moravě 
  15.06.  International Karate Cup Sittard  Sittard, Nizozemsko 
  21.06.  Seminář sensei Rachmy Soebajo, 6 Dan  Praha 
  21.06.  Austrian Junior Open 2008  Salzburg, Rakousko 
  21.06.  12. Evropský pohár dětí a dorostu  Bratislava, Slovensko  výsledky
  27. - 29.06.  Seminář karate  Kowary, Polsko 
  27. - 29.06.  Budo Nord Open  Eslöv, Švédsko  výsledky
  28.06.  Escaldes-Engordany International Karate Open  Andorra  výsledky
  28. - 05.07.  Soustředění Jinolice 2008 + T.Ogawa  Jinolice 

Nahoru ↑



Červenec   2008

  01. - 04.07.  1. WKF Světový pohár mládeže + tréninkový camp  Chalkida, Řecko 
  04. - 06.07.  Seminář kancho Hirokazu Kanazawa    
  05. - 06.07.  KOI World Cup  Latina, Itálie 
  11. - 13.07.  6. Akademické Mistrovství světa karate  Wroclaw, Polsko  výsledky
  05. - 19.07.  LETNÍ CAMP KARATE SK KESL RYU I.  Radostín 
  16.07.  Noc Bojovníků - (ČSTB)  Žermanice 
  30. - 06.08.  Karate camp CZ.A.KA summer 2008  Liberec 

Nahoru ↑



Srpen   2008

  09. - 22.08.  Letní soustředění Jukl Karate Teamu   Nové Město pod Smrkem  
  09. - 15.08.  VIII. LETNÍ CAMP KARATE & SAISHO KI DO   Nekoř  
  13. - 17.08.  Mistrovství Evropy karate IJKA   Itálie  
  16. - 30.08.  Karate camp Jizerka 2008    
  17.08.  Noc Bojovníků - (ČSTB)  Brněnská přehrada 
  17.08.  Ukraine Cup  Simferopol, Ukrajina 
  19. - 24.08.  MS ISKA 2008  Olomouc 
  21. - 22.08.  1st International Open of Iran  Teherán, Írán 
  22. - 24.08.  Mistrovství světa JSKA  Manchester, Anglie 
  30. - 31.08.  European Masters Games  Malmö, Švédsko 

Nahoru ↑



Září   2008

  06.09.  SydhavsCup  Dánsko  výsledky
  06. - 07.09.  Mistrovství Středomoří  Turecko 
  06. - 07.09.  Finnish Open Cup  Tampere, Finsko  výsledky 1    2
  06. - 07.09.  Seminář kata Carlo Fugazza    
  06. - 07.09.  British Open    
  12. - 14.09.  Soustředění reprezentace kata a kumite  Jablonec nad Nisou 
  13.09.  Slovenia Open  Šempeter pri Gorici, Slovinsko 
  13. - 14.09.  školení trenérů II. a III. třídy ČSKe + zk. STV Dan  Č. Budějovice 
  13. - 14.09.  Ukraine Karate Cup  Oděsa, Ukrajina 
  14.09.  1. školení zkušebních komisařů I. a II. třídy  České Budějovice 
  18.09.  Aréna 14 - (ČSTB)  Frýdek-Místek 
  19. - 21.09.  Istanbul Open  Turecko 
  20.09.  Mecklenburger Shotokan Cup  Německo 
  20.09.  NP ČSFu - Morava "A" jen junioři S, L, Fo - pravidla WAKO  Havířov 
  20.09. Kesl Cup 2008      Propozice      Přihláška  Praha 
  20.09.  Budapest Open  Budapešť, Maďarsko  výsledky
  26. - 28.09.  Mistrovství Evropy Goju-ryu  Kaliningrad, Rusko  výsledky
  25. - 27.09.  Black Sea Cup  Oděsa, Ukrajina 
  26. - 27.09.  ČSFu - Mistrovství ČR "A" senioři i junioři S, F, Fo, A, O  Klatovy 
  27.09.  Seminář sensei Rachmy Soebajo, 6 Dan  Praha 
  27.09.  British Open  Londýn, Anglie 
  27. - 28.09.  German Open (Golden League)  Hamburk, Německo  výsledky

Nahoru ↑



Říjen   2008

  04.10.  Mistrovství ČR Tradičního karate Fudokan - Shotokan  Praha 
  04.10.  Int. Shotokan Cup  Mendig, Německo 
  04.10.  Banzai Cup  Berlín, Německo  výsledky
  04. - 05.10.  Czech Grand Prix  Plzeň  výsledky
  05.10.  Bihor Open  Oradea, Rumunsko 
  10. - 12.10.  Istanbul Open  Turecko  výsledky
  11.10.  ČSFu - Kosa Cup "C" S, L - junioři, senioři  Praha 
  11. - 12.10.  Austrian Open (Golden League)  Salzburg, Rakousko  výsledky
  11.10.  Shotokan Cup  Rychnov nad Kněžnou  výsledky
  17. - 18.10.  Mistrovství světa WUKO - děti, dorost, junioři  Jesolo, Itálie  kata  kumite
  18.10.  Seminář sensei Rachmy Soebajo, 6 Dan  Praha 
  18.10.  Grand Prix Bielska-Bialej  Polsko  výsledky
  18.10.  North Bohemia Cup  Ústí nad Labem  výsledky
  18.10.  Hypo Pokal  Sevnica, Slovinsko 
  18. - 19.10.  Ukraine Open Cup  Lviv, Ukrajina 
  19.10.  MVčSKe mládeže a Pohár VčSKe seniorů  Hradec Králové  MVčSKe  VčSKe
  20.10.  Večer Gladiátorů XXIII. - (ČSTB)  Zábřeh na Moravě 
  21. - 26.10.  Mistrovství světa WTKA     
  24. - 26.10.  Seminář karate - A.O.Seba   
  24. - 26.10.  Mistrovství světa WKC, dorost a junioři  Novo Mesto, Slovinsko 
  25.10.  Ostrava Grand Prix  Ostrava  výsledky

Nahoru ↑



Listopad   2008

  01.11.  Pljevlja Open  Pljevlja, Černá Hora 
  01.11.  Ústecký regionální pohár - 3.kolo  Ústí nad Labem 
  01.11.  GP LiberecZRUŠENO!  Liberec 
  01.11.  Berlin Pokal  Berlín, Německo 
  08.11.  Euro Cup Istre 2008  Poreč  výsledky
  08.11.  I. kolo Národního poháru TKF všech kategorií  Praha 
  08.11.  Silesia Cup  Odry  výsledky
  08. - 09.11.  Grand Prix Poland  Lodz, Polsko  výsledky
  09.11.  Belgium Grand Prix  Leuven, Belgie  výsledky
  13. - 16.11.  Mistrovství světa seniorů  Tokio, Japonsko  výsledky
  15.11.  Seminář sensei Rachmy Soebajo, 6. Dan  Praha 
  15.11.  O pohár starosty Ústí nad Orlicí  Ústí nad Orlicí  výsledky
  21.11.  Noc Bojovníků - (ČSTB)  Olomouc 
  22.11.  Vánoční cena Mladé Boleslavi  Mladá Boleslav  výsledky
  22.11.  ČSFu - Souboj Titánů - Kickbox Gala - F, K,O - senioři  Plzeň 
  27.11.  1. Mistrovství ČR Kata (Judo)  Turnov 
  28. - 30.11.  Liberecké dny karate (soustředění s P.Novou a P.Pecekovou)  Liberec 
  29.11.  Funakoshi Cup B  Zákupy 
  29.11.  Velká cena Plzně  Plzeň 
  29.11.  European Cuprum Cup - Legnica Open  Polsko 
  29. - 30.11.  TES International Cup  Simferopol, Ukrajina 
  30.11.  Seminář Kata Shotokan a Goju Ryu 2008  Praha 

Nahoru ↑



Prosinec   2008

  05. - 07.12.  PN Cup  Pordenone, Itálie 
  05. - 07.12.  Venice Open  Itálie 
  06.12.  Seminář sensei Rachmy Soebajo, 6. Dan  Praha 
  01. - 06.12.  Mistrovství ČR dorostu a juniorů  Brno  výsledky
  06.12.  Open Karate Championships of Lodz  Polsko 
  07.12.  Mistrovství ČR žáků  Brno  výsledky
  13.12.  Vánoční pohár TKFS (všech kategorií)  Praha 
  13.12.  South Cup 2008  Č.Budějovice 
  13. - 14.12.  International Karate Open of Arles  Francie 
  13.12.  International Karate Open Trbovlje  Slovinsko 
  14.12.  Vánoční pohár  Ústí nad Labem 
  22.12.  Aréna 15 - (ČSTB)  Frýdek-Místek 
Nahoru ↑